Фонд гарантування продає активи банків-банкрутів на понад 1,3 млрд грн

Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 1 350,4 млн грн.

У системі Prozorro.Продажі 10-14 червня запланований продаж активів 10 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Фонду.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що на суму 1 184,8 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 126,7 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторську заборгованість перед банками виставлено на продаж за 39,0 млн грн та цінні папери – за 0,4 тис. грн.

Упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – із початковою ціною 986,2 млн грн на торги виставлено права вимоги за кредитами.
  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 137,5 млн грн, з них об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із стартовою ціною 102,3 млн грн, права вимоги за кредитами – 33,7 млн грн, дебіторська заборгованість перед банком – 1,4 млн грн.
  • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 98,9 млн грн, з яких 75,8 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами, 23,1 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
  • АТ «МР БАНК» – із початковою ціною 69,8 млн грн на торги виставлено права вимоги за кредитами.
  • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на загальну суму 33,3 млн грн, з них на суму 33,2 млн грн на торги виставлено дебіторську заборгованість перед банком, 0,1 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 20,9 млн грн, з них права вимоги за кредитами торгуватимуться зі стартовою ціною 15,7 млн грн, дебіторська заборгованість перед банком – 4,4 млн грн, об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби – 0,7 млн грн.
  • АТ «БАНК СІЧ» – з початковою ціною 3,5 млн грн торгуватимуться права вимоги за кредитними договорами.
  • ПАТ «ЧБРР» – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби виставлено на торги з початковою ціною 0,3 млн грн
  • АТ «БАНК ФОРВАРД» – із стартовою ціною понад 0,09 млн грн торгуватимуться об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПУАТ «ФІДОБАНК» – із початковою ціною 0,4 тис. грн на аукціон виставлено цінні папери.

Кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Читайте також: Правоохоронці та банківський сектор: ключові тренди. Як знизити ризики кримінального переслідування акціонерів та менеджерів банків

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ПриватБанк дозволив інтегрувати “Термінал” до сторонніх застосунків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)