Фондом гарантування вкладів завершено ліквідацію ПАТ “Банк “Демарк”

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершено ліквідацію ПАТ “Банк” Демарк “. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу ФГВФО.

“Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»  23 сiчня 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 10641110033001921 про державну реєстрацію припинення публічного акціонерного товариства «БАНК «ДЕМАРК» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим”, – йдеться в повідомленні фонду.

10 січня Фонд гарантування завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів по банку «Демарк»: вкладникам виплачено 993, 6 млн грн, що становить 99,4% від загальноъ гарантованої суми.

Згідно зі статтею 52 Закону вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора БАНКУ «ДЕМАРК» припинено.

Нагадаємо, чернігівський банк “Демарк” працював на ринку України з 1992 року і входив до групи невеликих банків за обсягом активів згідно з класифікацією Національного банку України. Мав розгалужену мережу відділень – 76 відділень по Чернігову, області та Україні. Тимчасова адміністрація працювала в банку з 29 вересня 2014 року. Процедура ліквідації банку “Демарк” почалася в січні 2015 роки після рішення Національного банку про відкликання банківської ліцензії.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)