Forward Bank підтвердив високу надійність своїх депозитів за підсумками першого півріччя 2021 року

Forward Bank підтвердив високу надійність своїх депозитів за підсумками першого півріччя 2021 року. Так, згідно з «Рейтингом надійності (привабливості) банківських депозитів» РА «Стандарт-Рейтинг», АТ «БАНК ФОРВАРД» упевнено посідає 8 позицію.

«Попит населення на депозити банку в 1-му півріччі поточного року залишився на незмінному рівні відносно попередніх періодів. При цьому більшість клієнтів віддавали перевагу розміщенню депозитів у гривні на рік (більше 60% від загального обсягу розміщення). Проте слід зазначити зниження попиту клієнтів на довгострокові депозити (понад рік), частка яких зменшилася з початку 2021 року до 1% від загального обсягу розміщення. У наступному кварталі ми не очікуємо суттєвих змін щодо попиту населення на депозити — клієнти, як і зараз, віддаватимуть перевагу розміщенню депозитів у гривні на строк 12 місяців», – коментує Андрій Кисельов, голова правління Forward Bank.

Як зазначається у пресрелізі агентства, за даними НБУ, чистий процентний дохід банку за перше півріччя 2021 року становив 283,905 млн грн, а чистий комісійний дохід — 17,432 млн грн. Перше півріччя 2021 року банк завершив з чистим прибутком у 30,2 млн грн. Станом на 01.07.2021 року кошти клієнтів банку становили 1,956 млрд грн, що на 2,8% більше, ніж на початок року.

Позитивна динаміка коштів клієнтів Forward Bank, на думку агентства, була обумовлена привабливими депозитними програмами банку та вдалою маркетинговою стратегією.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.07.2021 р. активи банку становлять 2 486 млн грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1 421 млн грн, портфель коштів клієнтів – 1 947 млн грн.

Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі економічні нормативи, згідно з вимогами НБУ. Норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) – 10,6% при нормативному значенні – не менше 10%. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 74,8%, при нормативному значенні — не менше 60%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю за всіма валютами (LCRвв) – 333,6% при нормативному значенні – не менше 100%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю в іноземній валюті (LCRів) – 274,2%, при нормативному значенні – не менше 100%. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)