У відділеннях Forward Bank приймають ID-карту і інші цифрові документи в додатку Дія

Відтепер у відділеннях Forward Bank приймають ID-картку, е-паспорт для виїзду за кордон та дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків громадян України у застосунку Дія.

На підставі цифрових документів у клієнтів з’явилася можливість відкривати рахунки, здійснювати операції та отримувати повний спектр банківських послуг, аналогічно тим, що отримують клієнти з пред’явленими паперовими документами.

«В Україні хвиля цифровізації накриває всі процеси просто зараз. Це тренд, що диктується підвищенням конкуренції та зміненими потребами клієнтів, які чекають від банків простоти і зручності технологічних рішень. А Forward Bank  намагається бути у тренді, тому послідовно впроваджує проєкти, завдяки яким виграє як бізнес – через оптимізацію процесів, більшу ефективність співробітників та швидку комунікацію з клієнтом, так і клієнти – через зручність та простоту отримання банківських послуг», – розповів Андрій Прусов, заступник голови правління банку.

Для ідентифікації за допомогою цифрових документів у застосунку Дія клієнту необхідно:

  • згенерувати штрихкод цифрового документа, натиснувши на нього;
  • продиктувати 13-значний код, який розташований під штрихкодом;
  • підтвердити запит на передачу копії цифрового документа у застосунку;
  • цифрова копія потрапляє до системи банку, що відкидає необхідність отримання цих документів у паперовому вигляді.

«До того ж, мати документи у Дії – це безпечно. Дійсність е-паспорта можна  перевірити за допомогою QR-сканера у застосунку на іншому смартфоні, навівши на QR-код документа, який діє три хвилини. Завдяки цьому підробити чи вкрасти паспорт неможливо», – додає Андрій Прусов.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом 16-ти років спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Банк приділяє особливу увагу сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і депозитним пропозиціям для населення України.

Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг.

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)