Forward Bank увійшов у десятку найнадійніших банків за версією журналу «Деньги.ua»

Forward Bank увійшов у десятку найнадійніших банків, згідно з «Рейтингом надійності українських банків на серпень 2021» за версією журналу «Деньги.ua» та посів 8 сходинку у групі середніх і невеликих роздрібних банків, активи яких менше ніж 15 млрд грн та портфелем депозитів фізичних осіб вище 1 млрд грн.

Рейтинг базувався на основі звітності банків, яка опублікована  НБУ у розділі «Статистика» станом на 1 липня 2021 року.

При створенні рейтингу автори враховували цілу низку параметрів, з яких основні:

  • співвідношення коштів фізичних осіб до власного капіталу;
  • надійність (репутація) акціонера;
  • відсутність або наявність проблем з виплатою вкладів;
  • ставка гривневих вкладів на 3 місяці у прив’язці до українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб (UIRD).

На підставі зібраних коефіцієнтів і був виведений сумарний рейтинговий показник.

Як зазначається у пресрелізі  рейтингу, рентабельність капіталу комерційних банків, за даними НБУ у 2-му кварталі 2021 року  зросла до 29% в порівнянні з 23% в аналогічному кварталі 2020 року. Але, в цілому, операційні доходи банків за шість місяців 2021 року зменшились на 2%, а витрати зросли на 12%.

Деталі за посиланням.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.07.2021 р. активи банку становлять  2,5 млрд грн; портфель коштів клієнтів – 1,9 млрд грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1,4  млрд  грн. Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі економічні нормативи, згідно з вимогами НБУ. Банк входить до групи банків з іноземним капіталом, відповідно до класифікації  НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.


Коментарі (0)