Ідея Банк запровадив ідентифікацію клієнтів за допомогою ID-картки та закордонного біометричного паспорту у Дії для касових операцій

Ідея Банк запропонував громадянам можливість скористатися послугами кас мережі відділень за допомогою ID-картки та закордонного біометричного паспорту у мобільному застосунку Дія.

Відтепер громадянам будуть доступні верифікація та ідентифікація особи з електронним паспортом для здійснення касових операцій у банку.

Для операцій можна використовувати як ID-картку, так і закордонний біометричний паспорт громадянина у Дії.

Банк запровадив обслуговування клієнтів за такими операціями:

  • приймання платежів
  • видача коштів із POS-терміналу
  • погашення кредитів
  • здійснення переказів

Переваги:

  • пришвидшення обслуговування
  • діджиталізація процесів та виконання касових операцій
  • простота використання як для банку, так і для клієнта

Не потрібно більше носити із собою документи та пильнувати їх недоступність стороннім особам. Сплатити стає значно простіше та швидше та головне – так само безпечно.

Наступним кроком Ідея Банк планує запровадити таку ідентифікацію при отриманні послуг у відділеннях офлайн та онлайн при відкритті рахунку.

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 31 рік практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг.

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.


Коментарі (0)