Ідея Банк пропонує кредити на придбання та встановлення енергоефективних котлів для жителів Кропивницького, Олександрії, Знам’янки та Світловодська

Ідея Банк пропонує жителям міст Кропивницький, Олександрія, Знам’янка та Світловодськ у Кіровоградській області вже зараз, напередодні опалювального сезону, потурбуватися про зимовий затишок та економію, скориставшись партнерською пропозицією на придбання та встановлення енергоефективного газового обладнання.

Така пропозиція стала можливою завдяки партнерству Ідея Банку з Газопостачальною компанією «Нафтогаз України», яка пропонує своїм клієнтам не лише одні з найвигідніших цін на газ, але й сучасні енергосервісні послуги спільно з ДП «Нафтогаз-Енергосервіс».

Пропозиція буде особливо корисною для клієнтів, які використовують котли старого зразка. Залежно від строку експлуатації та технічного стану існуючого опалювального обладнання, встановлення сучасних енергоефективних котлів із системою регулювання допоможе споживачам зменшити платіжки за опалення на 20-30%*. Окрім економії газу, встановлення нових котлів провідних світових виробників дозволить також підвищити безпеку та забезпечить комфортну експлуатацію обладнання.

Істотні умови за кредитом на заміну та встановлення газового обладнання:

1) максимальна сума – 100 000 грн;

2) строк кредитування – до 3 років, із пільговим періодом від 1-го до 6-ти місяців;

3) реальна річна процентна ставка – 54,2% (розраховано суму кредиту від 10 200 грн, виходячи з терміну кредиту від 12 місяців).

Необхідний пакет документів:

· паспорт громадянина України

· ідентифікаційний номер

Отримати кредит – просто:

· завітати до відділення або точки продажів Ідея Банку у м. Кропивницькому, Олександрії, Знам’янці та Світловодську

· подати документи та очікувати рішення

· термін прийняття рішення – до 20 хв

· отримати кошти та готуватися до встановлення нового обладнання.

Зима близько! Потурбуйтеся про тепло вже зараз!

Більше інформації про умови встановлення нових високоефективних котлів від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» спільно з ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» ви можете отримати у контакт-центрі за номерами:

  • +38 066 300 28 88
  • +38 098 300 28 88
  • +38 093 300 28 88.

* цифра індикативна для котлів типу КЧМ, КС, АОГВ з ККД 60-80% без автоматики і які рідко обслуговуються (за даними фахівців ДП «Нафтогаз-Енергосервіс»).

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 32 роки практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.


Коментарі (0)