JP Morgan виділяє $ 100 млрд на фінансування проектів на ринках, що розвиваються

Банківський холдинг США J.P. Morgan Chase оголосив у вівторок про створення свого Інституту фінансування розвитку для стимулювання приватних інвестицій в проекти на ринках, що розвиваються. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на канал CNBC.

Кредитор заявив, що може фінансувати більше 100 мільярдів доларів на рік зі свого інвестиційного банку, і створив формальну методологію для визначення проектів, відповідних комерційним цілям і цілям розвитку. Він також найняв Фахіна Аллібхоя, 18-річного ветерана Міжнародної фінансової корпорації, пов’язаної зі Світовим банком, для керівництва новою групою.

«Ринки, що розвиваються – такі місця, як Індонезія, Туреччина, Мексика і Єгипет, є країнами, які будують інфраструктуру і потребують капіталу, і вони є значною економікою», – зазначив Аллібхоя.

Інвестиційна група Morgan Chase стане фінансувати проекти, спрямовані на підвищення економічного зростання і якості життя в країнах з економікою, що розвивається. Це може включати фінансування інфраструктури, такої як мости і вітряні електростанції, або мікрофінансове кредитування підприємців.

За словами Дж. П. Моргана, щорічний дефіцит інвестицій в розмірі 2,5 трлн. дол. США спрямований на досягнення цілей, поставлених Організацією Об’єднаних Націй для вирішення проблем зміни клімату, охорони здоров’я, освіти і продовольчої безпеки в країнах, що розвиваються, до 2030 року.

Своїм новим бізнесом найбільший банк США сподівається скоротити розрив, допомагаючи перетворити фінансування розвитку в клас торгованих активів, створюючи активи для розподілу серед інвесторів. Він також з’єднає громадські та приватні фонди капіталу, від пенсій і сімейних офісів до благодійних організацій.

Відзначимо, що підвищення рівня життя в країнах з економікою, що розвивається, стане основною темою, яку світові лідери і керівники компаній піднімуть на цьому тижні на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)