JPMorgan більше не вірить у зростання Bitcoin до $150 000: скільки коштуватиме монета

Bitcoin

Найбільша проблема Bitcoin – його волатильність, зазначають аналітики інвестбанку JPMorgan.

JPMorgan більше не вірить у зростання Bitcoin до $150 000: довгострокова прогнозована ціна першої криптовалюти заявлена ​​інвестбанком на рівні $38 000 за монету, повідомляє Banker.ua, посилаючись на дані Business Insider.

Так, за словами стратегів JPMorgan, озвучений ними раніше прогноз про дворазове падіння співвідношення волатильності Bitcoin до золота до кінця 2022-го сьогодні здається нереалістичним.

Найбільшою проблемою, з якою зіткнеться перша криптовалюта у майбутньому, аналітики інвестбанку називають волатильність Bitcoin, а також цикли підйомів та спадів, що перешкоджають подальшому інституційному впровадженню активу.

Головний Telegram-канал банкірів

У понеділок (станом на 16:00) ВТС торгується на рівні $37 284 за монету: з початку сесії актив втратив 1,63% вартості. За підсумками січня, вартість BTC впала практично на 20%.

Тим не менш, знаходяться експерти, які прогнозують зростання вартості першої криптовалюти до $500 000. Наприклад, Ентоні Скарамуччі зі SkyBridge.

У коментарі Kitco News експерт зазначив, що головною причиною січневого обвалу Bitcoin стала кореляція ВТС із S&P 500, що досягла минулого тижня рекордної з жовтня 2020-го позначки.

За словами Скарамуччі, Bitcoin є не просто криптовалютою, а повноцінною платіжною мережею, в рамках якої кількість користувачів та число операцій лише зростатиме. Експерт вважає, що за 4-5 років курс ВТС зросте до $500 000 за монету.

Криптоаналітик Пітер Брандт, у свою чергу, ставить на падіння вартості активу вже найближчим часом нижче за позначку $30 000. Це, за словами трейдера, стане для ринку сигналом до придбання Bitcoin.

bitcoin coin

Читайте також: Як зростали обсяги гривневих кредитів у 2021 році

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку стратегів АRK Invest, до 2030 року курс ВТС перевищить $1 млн, тоді як капіталізація першої криптовалюти злетить у 25,9 раза, піднявшись до $28,5 трлн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)