Кабмін затвердив Стратегію розвитку «Ощадбанку» до 2024 року

В рамках Стратегії «Ощадбанк» буде прагнути до досягнення прогнозного чистого прибутку на рівні 4,2 ​​млрд гривень і прибутковості на капітал близько 15%.

Уряд схвалив Стратегію розвитку «Ощадбанку» на 2021-24 роки, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення Мінфіну.

Згідно зі Стратегією розвитку «Ощаду», фінустанова продовжує функціонувати в якості провідного універсального банку країни, який зміцнює свої позиції в роздрібному кредитуванні та комісійних продуктах, а також зберігає провідні позиції в сегментах корпоративного бізнесу і ММСБ зі зменшенням частки держпідприємств.

Також Стратегією передбачено досягнення операційної ефективності та постійного рівня прибутковості банку плюс розвиток лінійки цифрових продуктів, включаючи галузеві продукти, які будуть надаватися через цифрові канали і автоматизовані процеси.

У Мінфіні зазначають, що реформування державного банківського сектору є одним з пріоритетів уряду, а схвалення Стратегії забезпечить належне функціонування «Ощадбанку» і сприятиме ефективному управлінню, захисту прав вкладників, кредиторів і акціонера – держави.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що в рамках Стратегії «Ощадбанк» буде прагнути до досягнення прогнозного чистого прибутку на рівні 4,2 ​​млрд гривень, прибутковості на капітал близько 15% і співвідношення витрат до доходів менше 65%.

Також банк працюватиме над скороченням частки NPL до 10%, зменшенням рівня операційних витрат і переглядом капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій.

Крім того, Стратегія передбачає входження «Ощаду» в ФГВФО і діджиталізацію, що включає завершення до 2024 року процесу цифровізації послуг для клієнтів і внутрішніх процесів, а також забезпечення конкурентної швидкості запуску нових продуктів.

Читайте також: Куди вкласти гроші: які депозити пропонують українські банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що представники ЄБРР назвали три ключові умови для надання «Ощадбанку» довгострокового фінансування з можливістю конвертації в акції фінустанови.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)