Чув, можна непогано заробити на реферальних програмах банків. Це так?

7 карток, 12 Квітня 2024
1
Чув від друзів, що українські банки пропонують реферальні програми для клієнтів. Що це таке?

Дійсно, деякі українські банки пропонують своїм клієнтам взяти участь у реферальній програмі. Суть ініціативи полягає в тому, що запрошуючи нових користувачів-рефералів, учасники можуть заробляти бонуси від 50 грн до 2500 грн за кожного запрошеного друга.

2
Тобто досить просто запросити друга і банк виплатить бонус?

Не зовсім так. Виплати нараховуються тільки в тому випадку, якщо новий учасник виконає одну з цільових дій: відкриє кредитну карту або оформить споживчий кредит. При цьому запрошуючий учасник може отримати як фіксовану плату, так і відсоток від суми внеску реферала.

3
Які банки пропонують сьогодні реферальні програми?

В Україні на сьогодні не так багато банків, готових запропонувати своїм клієнтам реферальну програму. Найпопулярнішими є ініціативи від ПУМБ, monobank, Банк Кредит Дніпро, Universal Bank, ТАСКОМБАНК,  А-Банк, Форвард Банк та інших.

4
І скільки я можу отримати, якщо запрошений мною учасник оформить кредитну карту?

За відкриття кредитної картки запрошуючий учасник може отримати:

  • ТАСКОМБАНК — 100 грн;
  • ПУМБ — 100 грн
  • sportbank — 55 грн;
  • monobank — 50 грн;
  • todobank — 50 грн;
  • А-Банк — 50 грн.

 

5
А якщо реферал оформить споживчий кредит, то на яку суму я можу розраховувати?

Якщо учасник реферальної програми оформить споживчий кредит, то запрошуючий учасник може отримати від 150 грн до 2500 грн. Таку бонусну програму пропонує Банк Кредит Дніпро. Сума винагороди залежить безпосередньо від суми кредиту. Чим вона вища, тим більше бонусних виплат.

6
Як взяти участь у реферальній програмі?

З докладними умовами можна ознайомитися на сайті банку, але суть зводиться до одного. Кожен існуючий клієнт банку може отримати своє реферальне посилання або номер. Запрошуючи друзів у банк, просто попросіть перейти за вашим посиланням або ввести реферальний код. Так система зрозуміє, що саме ви запросили нового учасника і нарахує вам бонус.

7
Скільки людей я можу запрошувати?

Кількість рефералів не обмежена. Чим більше людей ви запросите, тим вище буде ваш бонус. Але не забувайте: одного запрошення недостатньо. Бонус нараховується в тому випадку, якщо реферал скористався однією з послуг банку. В іншому випадку ви не отримаєте ніяких виплат.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: