Кредитування аграріїв: банки видали на посівну понад 24 млрд гривень

гривна

Найбільше фінансування аргопозичальникам на сьогоднішній день виділив ПриватБанк.

Для проведення посівної кампанії банки видали українським аграрним підприємствам кредитів на суму понад 24 млрд гривень, повідомляє Banker.ua.

Українські банки встигли прокредитувати агровиробників на 24 млрд 177 млн ​​гривень: 16 млрд 460 млн грн с/г підприємства залучили за програмою портфельних гарантій (80% від загального обсягу кредитування).

У Мінагрополітики нагадують, що кредитуванням аграріїв сьогодні займаються такі банки як ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, ПУМБ, ПроКредит Банк, Райф, МІБ, Кредобанк, АТ «КредитвестБанк» та АТ «КІБ».

Також до списку фінустанов, що кредитують с/г-підприємства, належать КредіАгрікольБанк, ОТП Банк, МТБ Банк, Агропросперіс Банк, Полтава-Банк, Банк Схід, АКБ «Львів», банк Альянс, Асвіо Банк, Піреус Банк МКБ та Таскомбанк.

Найбільші суми аргопозичальникам на сьогоднішній день виділили ПриватБанк (6,8 млрд грн), Ощадбанк (3,9 млрд грн) та Райффайзен Банк (3,8 млрд грн).

Лідерами із залучення агрокредитів є Кіровоградська (3 млрд 385 млн грн), Вінницька (2 млрд 478 млн грн) та Київська (2 млрд 321 млн грн) області.

Аграріям Одещини позичили на посівну 2 млрд 30 млн грн, с/г підприємці Дніпропетровської області взяли кредитів на 1 млрд 937 млн ​​грн, тоді як полтавці – на загальну суму 1 млрд 619 млн грн.

У Волинській області на сьогоднішній день видано агрокредитів на загальну суму 1 млрд 518 млн грн, а у Львівській – на 1 млрд 308 млн грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що за останній тиждень аграрії отримали на посівну 2070 нових кредитів на суму 4,4 млрд грн.

У рамках програми «Доступні кредити 5-7-9» банки підписали із с/г-підприємцями 9 264 договори.

минагро

Читайте також: Безкоштовний бізнес-рахунок у ЄС: чим корисний українцям новий сервіс від ELPASO

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банки, які співпрацюють із Фондом розвитку підприємництва, видали клієнтам МСБ понад 39 000 кредитів на загальну суму 106,07 млрд гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)