Кредобанк закликає іноземних партнерів інвестувати в український бізнес вже сьогодні

kredobank-icon Під час дискусії, що стосувалася ролі підприємств і банків у відбудові України в рамках Європейського фінансового конгресу, що відбувся у Варшаві, голова правління Кредобанку Єжи Яцек Шугаєв закликав міжнародних партнерів інвестувати в український бізнес вже зараз, у час війни.

«Нині Кредобанк веде перемовини з міжнародними організаціями, щоб отримати кредитні лінії гарантії для українського бізнесу. Адже на світовому рівні вже ведуться тривалі розмови про відбудову повоєнної України, але бізнес може не вистояти у сьогоднішніх умовах. З ким міжнародні партнери будуть тоді відбудовувати Україну?! Невідкладні потреби українського уряду нині становлять 3,5 мільярда доларів. На даний момент курс гривні стабілізувався та укріпився. Банківський сектор завдяки регулятору, Національному банку України, вистояв та працює.», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Під час конгресу голова правління Кредобанку  також розповів про роботу Кредобанку в умовах воєнного часу, залучення додаткових фінансових інвестиції та підтримку українських підприємців.

Восьмий Конгрес корпоративного та інвестиційного банкінгу 2022 відбувся у Варшавській фондовій біржі. Захід проходив у рамках Європейського фінансового конгресу. Під час конгресу обговорювали питання фінансових потреб та втрат України під час війни й роль міжнародних організацій та міжнародних фінансових інституцій у відбудові України, фінансовій підтримці бізнесу та пошуку надійних партнерів.

Європейський фінансовий конгрес започаткований 1992 року в Гданську і являється дискусійною платформою для провідних експертів і видатних політичних і бізнес-лідерів, а також представників академічних кіл. Основною метою Конгресу є напрацювання рекомендацій щодо нових системних рішень макропруденційних викликів та проблем безпеки, з якими зіштовхується Європейський Союз.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)