Засновник WhiteBITрозповів, чому компанія інвестує в криптограмотність українців

криптовалюты

Носов запевняє, що саме криптофандрейзінг може стати ключовим плацдармом для відбудови України, тому що, наприклад, донати в крипті вже показали свою ефективність.

Український IT-ринок – один із небагатьох, що в умовах повномасштабної війни не лише зберіг стійкість, але також демонструє зростання. Тому спроби підірвати довіру до українських IT-компаній тісно пов’язані з бажанням позбавити Україну надійної підтримки. Про це в інтерв’ю для онлайн-видання “Фокус” заявив Володимир Носов – засновник і СЕО однієї з найбільших європейських криптобірж родом з України WhiteBIT, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

“Україна зараз здатна показати всьому світу широкі переваги від впровадження технології блокчейн в абсолютно різних сферах – як у бізнесі, так і в державному секторі. Для набуття максимальної прозорості, для підвищення швидкості процесів та зменшення собівартості багатьох завдань. Також саме криптофандрейзінг може стати ключовим плацдармом для відбудови України, тому що, наприклад, донати в крипті вже показали свою ефективність. У межах партнерства з офіційною платформою UNITED24 компанія WhiteBIT через криптопроцесинговий сервіс Whitepay створила можливість приймати донати на потреби України в більшості валют світу та понад 100 криптовалютах. Ми пропонуємо не просто продукт. Блокчейн – це нові можливості”, – заявив Носов.

У цьому контексті підприємець додав, що наразі WhiteBIT активно інвестує в підготовку блокчейн-спеціалістів в Україні. Нещодавно спільно з Києво-Могилянською академією біржа оголосила про старт першої в Україні та Східній Європі магістерської сертифікатної програми “Блокчейн технології” для магістрів.

Підтримує WhiteBIT співпрацю і з державними інституціями України – такими як МЗС.

“Ще у квітні 2022 року між WhiteBIT та МЗС було підписано Меморандум. Якщо коротко – ми запропонували свої технологічні та організаційні можливості МЗС для допомоги консульській службі України за кордоном, щоб здійснювати підтримку наших громадян. Робота триває, і в межах чинної співпраці з МЗС ми зараз готуємо деякі оновлення. Про них зовсім скоро повідомимо публічно”, – розповів Носов.

Відреагував підприємець у своєму інтерв’ю і на закиди, що часто лунають на адресу криптобірж. Їх він вважає спробою підірвати довіру до українських фінтехкомпаній та великих донаторів, які підтримують державу.

Бізнесмен також пояснив, які заходи проводить WhiteBIT, аби унеможливити використання біржі для сумнівних операцій. Зокрема підсанкційними росіянами, які через криптоактиви намагаються виводити кошти.

“WhiteBIT активно співпрацює з Crystal Blockchain, Chainalysis та Visa Cybersource, які забезпечують повне розуміння кожної транзакції, найвищий рівень відповідності біржі стандартам законодавства про боротьбу з відмиванням грошей і протидію будь-яким шахрайським схемам. Також HAPI Labs – це один з останніх підключених нами операторів, команда топових блокчейн-аналітиків, які займаються ідентифікацією підозрілих активів та відстеженням шляхів їхнього переміщення. Також співпрацюємо із правоохоронними органами України”, – повідомив він.

Читайте також: Зустрічаємо в 2023-му: 5 нових авто на українському ринку

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Vodafone скоротить 11 тисяч робочих місць через падіння грошового потоку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)