ico
Пн, 01 Бер
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico
RU
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico

Злетить чи впаде: до якого курсу долара готуватися українцям в найближчі дні

Гривня зміцнюється завдяки рішенню регулятора зберегти облікову ставку на рекордно низькому рівні 6% річних, зазначають експерти.

Найближчим часом курс в Україні навряд чи вийде за межі діапазону 28,1-28,3 грн/$. Такий прогноз на своїй сторінці в Facebook озвучив Андрій Шевчишин з Forex Club, передає Banker.ua.

За словами аналітика, сьогоднішнє зміцнення гривні на міжбанку пов’язане з рішенням регулятора зберегти облікову ставку на рекордно низькому рівні 6% річних. У найближчі дні експерт прогнозує курс на рівні 28,1-28,3 грн/$ «з тяжінням до нижньої межі діапазону».

«При наближенні до позначки 28,3 грн/$ посилюються продажу валюти, в тому числі з боку Сіті, який зазвичай представляє інтереси нерезидентів», – зазначає Андрій Шевчишин.

Разом з тим, додає він, активного руху курсу вниз не спостерігається.

Аналітик Сергій Родлер з «ТелеТрейд» в коментарі Обозревателю також заявив, що курс буде триматися на позначці 28,1 грн/$.

За його словами, позитивний вплив на курс в ці дні спричинятимуть такі фактори, як «приплив іноземного капіталу в сукупності з операціями експортерів і НБУ на ринку».

Читайте також: Олександр Холод (директор ШвидкоГроші): «Ми даємо право вибору найзручнішого способу кредитування»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку українських економістів, за умови подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом і гарного врожаю зернових курс долара в Україні в 2021 році не підніметься вище 29 грн/$.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×