ico
Пт, 17 Вер
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico
RU
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico

Зробіть своє літо активним разом зі sportbank та Iron Way!

Sportbank став генеральним партнером змагань з тріатлону Iron Way. Це означає, що клієнти sportbank можуть скористатися вигідними умовами для реєстрації. Сплачуйте за участь карткою sportbank та отримуйте 10% кешбеку від вартості старту.

Захід відбудеться 1 серпня у Харкові. На учасників чекають випробування у трьох дисциплінах: плавання, велоетап і біг. Реєструйтесь з вигодою вже сьогодні та беріть участь у найспортивніших змаганнях літа!

Як оформити картку sportbank:

  • Качайте додаток за посиланням.
  • Заповнюйте за кілька хвилин анкету, завантажуйте документи.
  • Отримайте картку безкоштовною кур’єрською доставкою або в точці видачі.
  • Активуйте картку в додатку.

Iron Way — всеукраїнські змагання з тріатлону. Мета створення проєкту — розвиток і популяризація циклічних видів спорту та здорового способу життя в Україні через проведення індивідуальних і командних змагань. Участь у кожному з них — це крок на «залізному» шляху спортсмена, виклик власним можливостям, цілям та безперервним змінам.

Sportbank — сучасний мобільний банк для українців, захоплених спортом і активним способом життя. У додатку доступний повний банківський функціонал. 

Sportbank працює на базі ліцензій двох банків — АТ «Оксі Банк» та АТ «ТАСКОМБАНК».

АТ «ТАСКОМБАНК». У Державному реєстрі банків № 45. Ліцензія НБУ № 84 від 25.10.2011. АТ «Оксі Банк». У Державному реєстрі банків № 45. Ліцензія № 247 від 15.11.2011 р.

Активуй sportbank. Активуй себе!


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×