Mastercard починає прийом платежів в криптовалюті

У Mastercard обіцяють, що уважно поставляться до вибору цифрових активів, які підтримають.

Mastercard прийматиме платежі в декількох криптовалютах: роботу з цифровими активами платіжна система почне вже в 2021 році, передає Banker.ua.

Як наголошується в релізі Mastercard, цифрові активи стають важливою частиною світу платежів, тому ініціатива, анонсована компанією, вимагає колосальної роботи.

У Mastercard звертають увагу на те, що йдеться про підтримку лише кількох криптовалют: платіжна система має намір використовувати стейблкоїни, забезпечені реальними активами.

«Ми будемо уважно ставитися до того, які активи підтримуємо, грунтуючись на наших принципах для цифрових валют, зосереджених на захисті споживачів і дотриманні вимог», – зазначають в компанії, додаючи, що мають намір забезпечити рівень безпеки, якого клієнти «очікують від своїх кредитних карт».

За словами Раджа Дамодарана з Mastercard, завдяки цій ініціативі клієнти компанії отримають нові можливості для зберігання, накопичення та переказу коштів, тоді як продавці зможуть залучити нових клієнтів, «що стікаються до цифрових активів», і зміцнити лояльність існуючих користувачів, які потребують цієї «додаткової опції».

Як зауважують в компанії, філософія Mastercard щодо криптовалют є простою: «Mastercard тут не для того, щоб рекомендувати вам почати використовувати криптовалюти. Але ми тут для того, щоб дозволити клієнтам, продавцям і підприємствам просувати цифрові цінності – традиційні або крипто – на їхній розсуд. Це повинен бути ваш вибір, це ваші гроші».

Читайте також: Реальна прибутковість депозитів не перевищить 1-2%: огляд ставок у лютому

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними, наданими компанією Mastercard, 46% від усіх проведених в Україні безконтактних платежів здійснюється за допомогою оцифрованих карт в гаджетах. У той же час, 72% від загальної кількості безготівкових платежів з картками Mastercard сьогодні проводиться безконтактно – всього рік тому показник досягав 51%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)