Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Мікрокредити
Кращі пропозиції щодо мікрокредитування
Кредит онлайн в Україні став все більш популярним і затребуваним варіантом для отримання фінансової допомоги у невеликій сумі та на короткий період. Цей швидкий та зручний спосіб отримання грошей привертає увагу багатьох людей.
Однією з найбільших переваг кредитів онлайн є швидкість процесу. Вам потрібно лише підключитися до Інтернету, відкрити веб-сайт кредитної компанії і заповнити онлайн-заявку. В процесі заповнення вам можуть бути поставлені кілька запитань про ваші особисті дані, дохід, зайнятість тощо. Після подання заявки ви отримаєте результат відразу ж або протягом короткого часу. Якщо ваша заявка схвалена, гроші можуть бути перераховані на ваш банківський рахунок або електронний гаманець найближчим часом.
Ще однією перевагою кредитів онлайн є доступність. Багато кредитних компаній, які надають кредити онлайн, не ставлять суворі вимоги до кредитної історії або фінансового стану клієнта. Це дає можливість отримати кредит людям з різними фінансовими можливостями та історією кредитування.
Додатковою зручністю кредитів онлайн є можливість отримати гроші без вимоги подавати паперові документи або проходити довгий процес перевірки. Зазвичай вам потрібен лише паспорт та доступ до Інтернету для оформлення кредиту. Це зберігає ваш час та зусилля, дозволяючи отримати фінансову допомогу в найкоротший термін.
Проте, перед тим як звернутися до кредиту онлайн, важливо ретельно ознайомитися з умовами позики. Зверніть увагу на розмір відсотків, комісії, строки погашення та санкції за прострочення платежів. Переконайтеся, що кредитна компанія має ліцензію та позитивні відгуки клієнтів.
Кредит онлайн в Україні може бути вигідним і зручним варіантом для отримання невеликої фінансової допомоги. Проте, будьте розсудливими та обережними, оцінюйте свої можливості та забезпечте своєчасне погашення зобов’язань.
Юридична інформація
Кредитні організації надають фінансові послуги на основі Свідоцтва “Про реєстрацію фінансової установи” і Ліцензії “Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту”. Українська Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), видає такі документи.
Укладання договору між позичальником (споживачем послуги кредитування) та кредитною організацією (кредитором) здійснюється електронним шляхом у режимі “онлайн”. Згідно з Українським Законом “Про електронну комерцію”, договір про надання кредиту в електронній формі, видачу кредиту онлайн, має таку ж силу, як договір, укладений у письмовій формі.
Крім вищезазначених, основними документами, що регулюють взаємодію між кредиторами та позичальниками, є:
- Цивільний кодекс України;
- Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;
- Закон України «Про захист персональних даних»;
- Закон України «Про захист прав споживачів».
Як оформити заявку на кредит онлайн
У більшості мікрофінансових компаній процес оформлення заявки на мікрокредит онлайн на карту є подібним. Ось що потрібно зробити позичальнику:
- Встановити потрібну суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора і вказати, чи це перший або повторний кредит.
- Ознайомитися з умовами і натиснути кнопку “Перейти” після того, як сервіс покаже підібрані пропозиції, відповідні заданим параметрам.
- Заповнити заявку на кредит на веб-сайті обраної компанії і очікувати отримання повідомлення електронною поштою або SMS з прийнятим рішенням.
- Отримати гроші на власну банківську картку і використовувати їх на свій розсуд.
Які умови кредиту онлайн?
При виборі кредиту необхідно ознайомитися з умовами різних кредитних компаній і уважно вивчити основні параметри, а саме:
- Максимальна сума першої позики.
- Тарифи для нових та існуючих клієнтів. Для нових клієнтів часто бувають спеціальні пропозиції, промокоди на знижки тощо.
- Термін позики.
- Спосіб отримання: переказ на банківську карту, на рахунок або готівкою.
Ви можете скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті, і він залишить у списку для вас лише підходящі компанії за вказаними параметрами суми та встановленого вами терміну.
Форми онлайн-заявки на позику складаються кожною мікрофінансовою організацією індивідуально, оскільки законодавчих обмежень щодо цього немає. Алгоритм, за яким та чи інша кредитна компанія приймає рішення, також може бути різним.
Вимоги до позичальників
Вік | від 18 років до 65-75 років (залежно від МФО) |
Документи | паспорт, ІПН |
Громадянство | Прописка і проживання в Україні |
Географія видачі кредиту | територія України (крім ТОТ) |
Необхідно мати | мобільний телефон, банківська картка, e-mail |
У представленій таблиці приведено загальний мінімальний перелік вимог для отримання онлайн кредиту. Різні мікрофінансові організації можуть запитувати додаткові документи, що підтверджують особистість та власність банківської карти і паспорта, фотографію особи зі своїми документами та інші.
Переваги та недоліки мікрокредитів
Сьогодні на українському ринку існує велика кількість мікрофінансових компаній і послуг. Така кількість свідчить про постійне зростання попиту на їхні послуги. Розглянемо, у чому полягають переваги кредиту онлайн:
- Чіткі та прозорі відсоткові ставки. З мікрокредитом онлайн клієнти можуть бути впевнені у відсутності прихованих платежів і комісій, оскільки вся інформація про це наявна на сайтах фінансових компаній. Тож позичальник одразу зможе побачити всі тарифи.
- Мінімальний пакет вимоги до клієнтів. На відміну від банків, МФО менш суворі щодо потенційних позичальників. Отримати кредит може будь-який українець віком від 18 до 65 років, не вказуючи контактні дані поручителя (який буде відповідати за погашення кредиту, якщо позичальник його не поверне), і без офіційної зарплати. Кількість відмов у таких компаніях дуже мала.
- Цілодобове подання заявок на кредит. Зазвичай МФО надають послуги у режимі 24/7. Це означає, що оформити заявку на онлайн кредит в Україні можна цілодобово, незалежно від вашого місця розташування.
- Швидкість прийняття рішень. Позичальник, який подав заявку на кредит онлайн, у середньому отримує позитивне рішення протягом 10-15 хвилин. При цьому розгляд заявки у банках може становити від кількох годин до кількох днів, тому швидка позика – ідеальне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші.
- Просте оформлення кредиту. Після отримання позитивної відповіді клієнту автоматично зараховуються кошти на його чинну банківську картку.
- Можливість пролонгації кредиту. Практично всі МФО дозволяють клієнтам продовжити (пролонгувати) термін кредитування.
Але для виваженого прийняття рішення варто сказати і про деякі недоліки онлайн кредитів:
- Підвищені відсотки за користування кредитом. Ставка кредиту в МФО відчутно вища, ніж у банківської позики. Це пов’язано з тим, що компанії не вимагають у позичальників довідок про доходи та поручителів, тому мають великі ризики неповернення кредитних коштів.
- Короткий термін кредитування. Мінімально кредит онлайн видають на 30 днів, а максимальний строк рідко перевищує 3-12 місяців.
- Невеликі суми позики. МФО зазвичай видають суми в розмірі 15000 – 20000 грн. Крім того, сума також залежить від того, перший це кредит чи повторний.
Але, враховуючи перелічені переваги, відповідь на питання «Де взяти кредит онлайн на карту?», «Як оформити кредит через інтернет?» або «Як отримати кредит онлайн без застави та поручителів?» абсолютно очевидна. Потрібно лише уважно підійти до вибору компанії-кредитора і вивчення умов видачі кредиту та вимог до позичальників. Для цього ми зібрали на нашому сайті інформацію про кращі кредитні компанії в Україні. Ключовою перевагою кредитів онлайн є швидкість отримання грошей на відміну від традиційного кредиту в банку.
Яку суму я можу взяти як новий клієнт?
Сьогодні перша позика в МФО може досягати 15 000 гривень. Більшість компаній надають новим клієнтам кредити до 10 000 гривень, у тому числі безвідсоткові. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоб вибрати список МФО, які відповідають вашим вимогам за сумою та терміном.
На яку суму можна розраховувати повторно?
Максимальна сума повторної позики – 20 000 грн. Якщо клієнт вже мав досвід успішного повернення першого кредиту, у майбутньому фінансова компанія підвищує рівень довіри до клієнта і всі наступні рази може видавати йому збільшені суми кредиту на картку.
Як розрахувати відсоткову ставку по кредиту?
Відсотки по онлайн кредитам нараховуються щодня. Зазвичай на сайті кредитної компанії є кредитний калькулятор, який дозволить розрахувати загальну заборгованість на кінець періоду. Ви можете самостійно розрахувати суму кредиту та відсотки онлайн.
Сума до повернення з урахуванням відсоткової ставки за кредитом онлайн на день розраховується за формулою:
Sp = Sc * p%/100% * n + Sc,
де
- Sp – сума з урахуванням % по кредиту;
- Sc – сума кредиту;
- n – кількість днів користування кредитом;
- p% – відсоткова ставка в день.
Наприклад:
- якщо сума кредиту 10 000 гривень з відсотковою ставкою 1,5% в день, то взявши кредит на 1 день сума до повернення з урахуванням відсотків буде дорівнювати:10 000 грн. * 1,5%/100% * 1 + 10 000 грн. = 10 150 грн.
- якщо сума кредиту 10 000 гривень з відсотковою ставкою 1,5% в день, а кредит на термін 30 днів, то до сума до повернення буде дорівнювати:10 000 грн. * 1,5%/100% * 30 + 10 000 грн. = 14 500 грн.
За умов як в даному прикладі щодня будуть нараховуватися 150 гривень у вигляді відсотків за послугу кредитування. APR (Annual Percentage Rate – річна відсоткова ставка) при цьому буде дорівнювати 365 х 1,5% = 547,5%.
Як дізнатися рішення по заявці на кредит онлайн?
Клієнт може дізнатися рішення кредитної компанії за своєю заявкою в «Особистому кабінеті» на сайті МФО. Крім того, ви отримаєте SMS-повідомлення на свій мобільний телефон і лист на email, котрі ви зазначили під час реєстрації на сайті мікрофінансової організації.
Як погасити онлайн кредит?
Для того, щоб максимально просто і швидко погасити кредит повністю і вчасно у вказані строки, вам потрібно обрати бажаний вид погашення і виконати лише кілька дій у системі.
- Для оплати в «Особистому кабінеті» використовуйте банківську картку, прив’язану до вашого акаунту.
- Можна погашати через термінали мереж iBox, Tyme, City24, EasyPay, 24nonStop, iPay.ua, Portmone.com, MyPay, PayHub та ПриватБанку. На сайті кожно МФО зазначено інформацію про те, якими терміналами клієнт може скористатися для оплати готівкою.
- Здійсніть банківський переказ у будь-якому відділенні українського банку, вказавши повні реквізити фінансової установи.
- Якщо ви клієнт ПриватБанку, можете зателефонувати за номером 3700.
- Також використовуйте для оплати онлайн-банкінг різних банків: Приват24, ПУМБ онлайн та інші.
- Скористайтеся послугою «Мобільні гроші» оператора зв’язку: «Смарт гроші» від Київстар, «Vodafone гроші» від МТС Україна або «Лайф гроші» від lifecell.
Кредитні компанії надають різні способи погашення кредиту онлайн, і позичальники можуть погасити кредит самостійно будь-яким зручним способом.
Перш ніж погасити борг за кредитом, переконайтеся, що в мікрофінансовій установі, де ви позичили гроші, є доступним призначений спосіб погашення.
Як уникнути помилок у виборі кредитора
Кожному з нас в житті доводиться зустрічатися з ситуаціями, коли нам терміново потрібні гроші. Цей вибір потребує серйозного підходу, оскільки неправильний вибір може призвести до боргової ями. Мікрофінансові організації пропонують швидкі кредити на банківські картки без зайвої документації (зазвичай потрібен лише паспорт) або навіть на електронний гаманець. Крім того, такі організації не занадто суворі до кредитної історії клієнтів. Хоча ці умови досить привабливі, щоб знизити ризики і уникнути зайвих витрат, варто врахувати кілька моментів:
- Термін погашення боргу. Зазвичай цей термін обмежений кількома тижнями, але деякі організації надають можливість погасити борг протягом 1 року.
- Повна вартість кредиту і річна відсоткова ставка, які зазначені в договорі. Чим нижча відсоткова ставка, тим вигідніше для вас.
- Графік платежів.
- Комісія за переказ грошей.
- Санкції за несплату або прострочення платежу. Рекомендується вибрати організацію з найнижчими штрафами та пенями.
- Наявність спеціальних пропозицій і пільг для відповідальних клієнтів (програма лояльності).
- Додаткові послуги, такі як можливість пролонгації.
Якщо вас турбують умови погашення боргу або репутація кредитора, краще відмовитися від позики. Також варто пам’ятати, що, незважаючи на доступність експрес-кредитів, вони належать до найвищих за вартістю форм кредитування.
Переконайтеся, що обрана кредитна організація має ліцензію Національного банку та реальну адресу. Якщо інформація відсутня, є велика ймовірність, що ви маєте справу з шахраями, які діють незаконно. Зверніть особливу увагу на такі фактори, як аявність ліцензії на фінансові послуги (перевірте на сайті організації), рівень лояльності до позичальників та відгуки клієнтів.
Важливо докладно ознайомитися з усією інформацією, включаючи дрібний шрифт. Це допоможе вам отримати чітке уявлення про загальні та індивідуальні умови договору і уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому. Не соромтеся задавати питання і вирішувати сумніви, щоб ви почувалися впевнено.
Якщо вам потрібні гроші прямо зараз і вам не вистачає часу на аналіз, ви можете скористатися спеціальним інтернет-сервісом. З його допомогою ви швидко знайдете вигідний кредит онлайн, який найкраще відповідає вашим потребам.
Чому зручно обирати кредит на нашому сайті?
На Banker.ua ми надаємо інформацію про кредитні пропозиції по всій Україні, щоб потенційні позичальники могли знайти, порівняти та обрати найбільш підходящий варіант для себе. Важливо зазначити, що ми не контролюємо та не несемо відповідальності за дії та дані кредитних організацій. Наш ресурс отримує офіційну інформацію про умови кредитування від учасників ринку мікрокредитування України.
Якщо вам потрібна детальна інформація про кредит та його умови, або у вас виникли запитання чи труднощі під час оформлення, рекомендуємо звернутися до організації, яка надає цю послугу. Контактні дані можна знайти на нашому веб-сайті у каталозі МФО.
Перед використанням нашого сервісу важливо уважно ознайомитися з умовами кожного кредиту та вибрати той, який найбільше відповідає вашим потребам. Також ретельно прочитайте всі деталі та умови угоди перед підписанням договору з мікрофінансовою організацією. Це допоможе уникнути непорозумінь у майбутньому.
Зверніть увагу, що деякі кредитні організації можуть застосовувати високі комісії у разі затримки або пропуску платежу. Будьте уважними та своєчасно дотримуйтесь умов договору, щоб уникнути непотрібних витрат.
Banker.ua закликає всіх відповідально ставитися до онлайн кредитування, зважувати всі ризики та дотримуватися правил фінансової грамотності. Сайт Banker.ua не надає фінансові послуги, зокрема, кредити онлайн, а тільки надає інформацію, яка є корисною для користувачів, аби вони могли обрати найкращу фінансової пропозиції. Banker.ua також може співпрацювати з фінансовими компаніями на комерційній основі. Для користувачів сайт і пропзиції, розміщені на ньому, є абсолютно безкоштовними.
Поширені питання
- Які переваги мають кредити онлайн в Україні?
Кредити онлайн в Україні мають кілька переваг, зокрема швидкий та зручний процес оформлення, відсутність необхідності у відвідуванні банківського відділення та можливість отримання грошей на банківську картку або електронний гаманець.
- Які умови зазвичай потрібно виконувати для отримання кредиту онлайн?
Умови для отримання кредиту онлайн можуть варіюватися в залежності від кредитної організації, проте зазвичай необхідно бути повнолітнім громадянином України, мати постійний джерело доходу та бути володарем банківської картки.
- Як швидко можна отримати кредит онлайн?
Процес отримання кредиту онлайн зазвичай займає небагато часу. Деякі кредитні організації пропонують швидке рішення та переказ грошей протягом кількох годин або навіть миттєво. Однак, швидкість отримання кредиту може залежати від робочих годин компанії та інших факторів.
- Які платежі та відсотки наявні за кредитом онлайн?
Платежі та відсотки, пов’язані з кредитом онлайн, можуть варіюватися в залежності від кредитної організації та умов договору. Зазвичай, вони включають в себе відсоткову ставку за використання кредиту та можливі комісії за обслуговування та затримку платежів.
- Як безпечно отримувати кредит онлайн?
Для безпечного отримання кредиту онлайн рекомендується вибирати надійні кредитні організації з хорошою репутацією. Дотримуйтесь вимог безпеки в інтернеті, таких як захист особистих даних та використання надійних платіжних систем.
- Які наслідки можуть бути при невиконанні умов погашення кредиту онлайн?
При невиконанні умов погашення кредиту онлайн можуть бути наслідки, такі як нарахування пені, затримка платежів на кредитну історію, стягнення комісій або навіть судові позови з боку кредитної організації.
- Чи можу я погашати кредит онлайн раніше за розрахунковий період?
Більшість кредитних організацій дозволяють добровільне погашення кредиту раніше за розрахунковий період. Проте, можуть застосовуватися певні комісії або умови, які варіюються від кредитної організації до кредитної організації. Рекомендуємо зв’язатися з кредитором для отримання деталей щодо добровільного погашення кредиту.