На валютний і платіжний ринки в лютому вийшли 4 нові учасники

У лютому 2020 року Національний банк видав дві ліцензії на здійснення валютних операцій та узгодив умови та порядок діяльності 2 операторів послуг платіжної інфраструктури. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

Зокрема, ТОВ “ФК Леогеймінг Пей” отримав ліцензію на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та переказу коштів (ліцензія від 12.02.2020 № 31).

Також, Національний банк видав другу ліцензію на здійснення валютних операцій лайф-страховику – ТДВ “СК “Аркс Лайф” (ліцензія від 25.02.2020 № 32).

На підставі цієї ліцензії компанія зможе отримувати страхові платежі та здійснювати страхові виплати за договорами страхування життя в іноземній валюті.

Отже, на сьогоднішній день на валютному ринку діють 39 учасників, які мають генеральну ліцензію/ліцензію на здійснення валютних операцій.

Упродовж лютого Національний банк узгодив умови та порядок діяльності 2 операторів послуг платіжної інфраструктури:

ТОВ “Пей Плейс Україна” – надаватиме інформаційні та технологічні послуги щодо переказу коштів учасникам карткових платіжних систем, систем переказу коштів, а також платіжним організаціям платіжних систем;

ТОВ “Айті Солюшенс” – надаватиме послуги клірингу, процесингу, а також виконувати операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів та використання електронних грошей учасникам платіжних систем, платіжним організаціям платіжних систем, розрахунковим банкам.

Загалом на сьогодні Національним банком України зареєстровано 32 оператора послуг платіжної інфраструктури.

Крім того, у лютому 2020 року внутрішньобанківська платіжна система InNovaPay.UA змінила назву на PowerPay, що відображено в Реєстрі платіжних систем, учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури. Внутрішньобанківська платіжна система PowerPay функціонує на базі АТ “Банк Січ”.

Нагадаємо, в січні на ринок вийшли дві нові міжнародні платіжні системи – NovaPay і Clear Junction.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)