Нацкомісія призупинила дію ліцензій інвесткомпанії Freedom finance в Україні

Freedom Holding у 2022 фіскальному році, що завершився 31 березня цього року, збільшив виторг на 60% – до $565 млн, чистий прибуток – на 48%, до $211 млн

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) призупинила дію ліцензій ТОВ «Фрідом Фінанс Україна», передає Banker з посиланням на Нацкомісії.

Головний Telegram-канал банкірів

Відповідну резолюцію регулятор прийняв на виконання рішення РНБОУ про застосування санкцій, введеного в дію указом президента № 726/2022 від 19 жовтня.

«Разом з тим, Комісія, з метою захисту прав та інтересів інвесторів та клієнтів ТОВ „Фрідом Фінанс Україна“, проводить додаткову роботу та здійснює комунікацію для подальшого прийняття окремого рішення Комісії щодо дій, які необхідно здійснити ТОВ „Фрідом Фінанс Україна“, у зв’язку із зупиненням дії ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу з урахуванням вищезазначеного рішення РНБО», — зазначається у повідомленні.

Згідно із повідомленням на сайті «Фрідом Фінанс Україна», через запровадження санкцій компанія ще наприкінці жовтня обмежила свою діяльність.

Читайте також: Затишшя на ринку кредитів: огляд програм банківського кредитування (листопад-2022)

За даними компанії, 91% статутного капіталу ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» належить президенту Freedom Holding Corp. громадянину Казахстану Аскару Таштітову, а 9% — холдингу Freedom Holding Corp.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Мінфін хоче припинити «друк» гривні для фінансування держбюджету.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)