Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Нафта дешевшає після потужного цінового ривку напередодні: дані торгів
Апетит інвесторів до ризику знизився на очікуваннях щодо подальшого підвищення відсоткових ставок Федрезервом США.
Нафтові котирування кинулися вниз після потужного цінового ривка напередодні: вранці у вівторок за барель Brent дають менше ніж $103, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали РБК-Україна.
30 серпня (станом на 9.00) вартість нафти марки Brent становить $102,68, що на 0,24% менше, ніж на момент закриття попередньої сесії. Ціна техаської WTI вранці у вівторок опустилася на 0,03%: барель цього сорту нафти сьогодні коштує $96,98.
За словами аналітиків Haitong Futures, апетит інвесторів до ризику знизився на очікування щодо подальшого підвищення відсоткових ставок Федрезервом США.
«Падіння цін на природний газ у Європі також додає невизначеності до картини енергетичної кризи», – зазначають експерти.
У той же час, деяку підтримку цінам надає обмежена пропозиція: минулого тижня Саудівська Аравія порушила питання можливості скорочення видобутку, що, за даними джерел, може збігтися зі зростанням поставок з Ірану у разі укладання ядерної угоди із Заходом.
Згідно з прогнозом, озвученим аналітиками американського банку Goldman Sachs, до кінця 2022 року вартість нафти марки Brent зросте до $130 за барель.
Експерти вважають, що потенціал для такого різкого зростання зберігається на тлі глобального дефіциту інших енергоносіїв. На їхню думку, сировинні товари залишаються «найкращим активом для пізньої стадії циклу зростання глобальної економіки».
Яструбині заяви голови ФРС США спричиняють тиск і на ринок золота. Вранці 30 серпня за унцію «жовтого металу» дають $1.745,75 (-0,23%), тоді як срібло торгується на рівні $18,445 (-0,60%).
Читайте також: Чому важливо підтримувати українські банки
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що комерційні запаси нафти в Сполучених Штатах з 15 по 19 серпня скоротилися на 3,3 млн барелів при прогнозі зниження на 0,9 млн барелів.
Коментарі (0)