Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Що відбувається з цінами на нафту після публікації звіту API: свіжі дані
Американський інститут нафти повідомив про тижневе зниження запасів «чорного золота» в Штатах на 5,47 млн барелів.
Після публікації свіжого звіту API зростання цін на нафту прискорилося: вдень в середу вартість Brent досягла позначки $54,22, тоді як барель WTI подорожчав до $50,32, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, вдень 6 січня березневі ф’ючерси на Brent подорожчали на 1,16%: за барель нафти цієї марки сьогодні дають $54,22. Вартість лютневих ф’ючерсів на WTI при цьому зросла на 0,78%: ціна активу піднялася до $50,32.
Оптимізм трейдерів пов’язаний зі вчорашніми домовленостями в рамках ОПЕК+, а також з рішенням Саудівської Аравії додатково знизити видобуток сировини в лютому та березні.
Позитивним сигналом для ринку став і свіжий звіт API, згідно з яким запаси нафти в США з 28 грудня по 1 січня знизилися на 1,66 млн барелів. У той же час, Американський інститут нафти повідомив про збільшення запасів бензину в Штатах на 5,47 млн і зростання обсягу дистилятів в сховищах країни на 7,14 млн барелів.
Інвестори також з нетерпінням очікують на публікацію офіційних даних Міненерго США. На думку експертів IHS Markit, відомство відрапортує про зниження запасів сировини на 1,2 млн, а також про зростання запасів дистилятів і бензину на 2,2 млн та 1,4 млн барелів.
Аналітики, опитані Bloomberg, в свою чергу, прогнозують, що Міненерго відзвітує про скорочення запасів нафти на 2,7 млн, а також про зростання запасів бензину на 0,057 млн і дистилятів на 0,673 млн барелів.
Читайте також: Топ-5 новорічних акцій від українських банків
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що відповідно до домовленостей ОПЕК+, поточні параметри скорочення видобутку нафти будуть збережені в лютому-березні для всіх учасників угоди, крім РФ і Казахстану (перша в кожен із зазначених місяців наростить видобуток на 65 000 б/д, а другий – на 10 000 б/д). Саудівська Аравія, зі свого боку, знизить видобуток.
Коментарі (0)