Найкращі лайфхаки для телефонів Samsung

26 липня 2023 року відбувся дебют нового Galaxy Z Flip 5 на Samsung Unpacked. Він легший і тонший за попередню модель, складається рівно, обладнаний кращим мобільним чіпсетом. Зовні знаходиться 6,2-дюймовий AMOLED-дисплей (2316×904) з передньою камерою для селфі. Він різкий, яскравий та чуйний, пропонує змінну частоту оновлення 48-120 Гц. Розгорніть телефон, і ви побачите 7,6-дюймовий дисплей міні-планшета Dynamic AMOLED 2X з роздільною здатністю 2176×1812 і частотою оновлення 1-120 Гц. Як і всі телефони Самсунг https://comfy.ua/smartfon/brand__samsung/, цей може запропонувати вам набагато більше, якщо знати деякі хитрощі та секрети.

Підніміть, щоб розбудити

Вбудовані датчики можуть визначити, коли ви берете телефон Samsung до рук. Для цього перейдіть до:

  1. Налаштування.
  2. Додаткові функції.
  3. Рухи та жести.
  4. Підйом після пробудження.

Як тільки ви візьмете пристрій до рук, зможете миттєво перейти до екрана блокування, не натискаючи клавішу.

Запускайте камеру кнопкою живлення

Не пропускайте цікаві моменти життя, встановіть прискорене увімкнення зйомки. Послідовність така: відкрийте “Налаштування”, потім – “Додаткові функції”, там шукайте “Бічну клавішу”, активуйте “Подвійне натискання” і виберіть “Швидкий запуск камери”. Тепер вона миттєво відкриватиметься. Просто двічі натисніть кнопку живлення.

Продовжіть термін служби батареї

Батарея телефону Samsung проживе довше, якщо виконайте такі дії: відкрийте «Налаштування», виберіть «Акумулятор та догляд за пристроєм» (або «Обслуговування»). У цьому розділі зібрані позиції, які можна оптимізувати. Знайдіть “Акумулятор”, активуйте режим енергозбереження, увімкніть “Обмежити програми”, потім “Додому”. Це перетворить шпалери на чорний колір. А ще обмежить дії з вибраними програмами, зупинить додаткові функції, але збільшить час роботи без підзарядки, якщо немає можливості підключитися до мережі.

Приховуйте особисті фото від сторонніх

Samsung Gallery може ховати фото та відео, що містять конфіденційний контент. Зайдіть у програму, знайдіть «Альбоми», активуйте меню натисканням трійця, виберіть «Приховати». Вкажіть групу, яку бажаєте сховати.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)