НБУ оштрафував фінансову компанію «Містер Кеш»

деньги

Рішення покарати фінкомпанію ухвалив комітет з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг.

Національний банк виявив факт порушення вимог законодавства щодо захисту прав споживачів фінансових послуг з боку ТОВ «Містер Кеш». Компанію оштрафували на 85 тис. грн за недотримання вимог до договору про споживчий кредит, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу НБУ.

Головний Telegram-канал банкірів

Таке рішення 5 грудня ухвалив комітет з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг.

В Нацбанку зазначили, що йдеться про невиконання вимог законів про споживче кредитування, фінпослуги та держрегулювання ринків фінансових послуг, норм Цивільного кодексу щодо договору про споживчий кредит та змін до нього, які укладаються в електронному вигляді.

У період дії воєнного стану «Містер Кеш» продовжує здійснювати свою діяльність відповідно до чинної ліцензії, наголосили в НБУ.

Варто зазначити, що “Містер Кеш” працює на ринку мікрокредитування (кредити до зарплати), надаючи послуги в онлайн-форматі.

НБУ

Читайте також: Банки видали пільгових кредитів ще на 1,56 млрд грн

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що у НБУ назвали найстійкіші банки України в умовах війни. Більшість українських системних банків не викликають занепокоєння щодо достатності капіталу. Найбільш стійкими у плані є державні банки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)