НБУ оштрафував ТОВ “ФК “ТЕХНОФІНАНС” на 85 тисяч гривень

Таке рішення комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 08 липня 2024 року.

Національний банк України виявив факт порушення ТОВ “ФК “ТЕХНОФІНАНС” вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що це стосується у тому числі нормативно-правового акта Національного банку, в частині дотримання додаткових вимог до договорів, що укладаються між споживачами фінансових послуг та небанківськими фінансовими установами.

Йдеться про порушення вимог Положення про додаткові вимоги до договорів небанківських фінансових установ про надання коштів у позику (споживчий, фінансовий кредит), затвердженого постановою Правління Національного банку України від 03.11.2021 № 113 (зі змінами).

Національний банк застосував до ТОВ “ФК “ТЕХНОФІНАНС” захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законодавством вимог до договору про споживчий кредит у мінімальному розмірі – 85 тисяч грн.

Читайте також: АПК як приманка. Чи може сільське господарство стати інвестиційним магнітом України

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що частка непрацюючих кредитів продовжила скорочуватись у травні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)