НБУ зробив заяву через ракетну атаку росії

НБУ

У звичайному режимі працюють міжнародні карткові платіжні системи, НПС «ПРОСТІР», Система ВаnkID НБУ

Банківська система України працює, попри масовані ракетні удари по території України, передає Banker.ua з посиланням на НБУ.

«Національний банк перебуває на постійному зв’язку з банками та вживає всіх необхідних заходів для їхньої нормальної роботи. Національний банк просить банки забезпечувати функціонування своїх сервісів в дистанційному режимі, а роботу відділень перевести в безпечний формат», – йдеться у заяві НБУ.

Головний Telegram-канал банкірів

Система електронних платежів (СЕП) Національного банку працює у звичайному режимі. Банки України підключені до СЕП та здійснюють платежі клієнтів у штатному режимі та без перебоїв.

Безготівкові розрахунки функціонують у штатному режимі, зокрема через POS-термінали або віддалені канали обслуговування (мобільний та інтернет-банкінг). Торговельна мережа – магазини, аптеки, АЗС – безперебійно приймають безготівкову оплату.

НБУ

Читайте також: Новий голова НБУ, держвласність та націоналізація/ліквідація банків: про що пишуть експерти у соцмережах

«Національний банк закликає громадян віддавати перевагу дистанційному банківському обслуговуванню та не відвідувати банківські відділення через підвищену загрозу повторних ракетних ударів», – йдеться у заяві НБУ.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що за повідомленням депутата ВР Андрій Пишний стане новим головою Нацбанку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)