Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«Новобранці» на небанківському ринку: які компанії НБУ вніс до Реєстру і кому видав ліцензії
Наприкінці минулого тижня в Держреєстрі фінансових установ з’явилися дві нові компанії, а учасники небанківського ринку отримали кілька ліцензій на страхування і надання фінпослуг.
7 травня НБУ вніс до Держреєстру фінансову компанію «Пейфаст» і ТОВ «Сафра Фінанс», а також видав компаніям по 3 ліцензії на надання фінпослуг, передає Banker.ua.
Наприкінці минулого тижня на небанківському ринку з’явилися нові учасники: в п’ятницю 7 травня НБУ вніс до Держреєстру фінансових установ ТОВ «ФК «Пейфаст» (ЄДРПОУ 44036277) та ТОВ «Сафра Фінанс» (ЄДРПОУ 43931541), а також видав компаніям по 3 ліцензії на надання фінансових послуг.
Так, фінансової компанії «Пейфаст» і ТОВ «Сафра Фінанс» були надані ліцензії на видачу коштів у позику (на умовах фінансового кредиту в тому числі), а також на надання послуг з фінансового лізингу та факторингу.
У той же час, страхове товариство «Гарантія» отримало ліцензію на обов’язкове страхування відповідальності власників собак в частині шкоди, яку може бути заподіяно третім особам (перелік порід визначено Кабміном), і на обов’язкове страхування цивільної відповідальності українців, які володіють зброєю, щодо шкоди, яку може бути завдано в результаті володіння, зберігання чи використання цієї зброї третій особі або її майну.
У Нацбанку також зазначають, що «Гарантія» (ЄДРПОУ 14229456) займається переважно страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, а також страхуванням від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.
Обсяг страхових премій компанії за підсумками минулого року склав 28,8 млн гривень (0,1% від загального обсягу), а її активи станом на кінець 2020-го сягали 69,8 млн гривень.
Читайте також: Факторинг в Україні: які умови пропонують банки
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що протягом минулого місяця небанківський фінансовий ринок покинула 31 компанія: якщо станом на 31 березня кількість небанківських фінустанов досягала 2002, то вже до 30 квітня їх налічувалося 1971.
Коментарі (0)