Обмін валюти за межами України: просто та зрозуміло разом с ZEN.COM

Якщо ви давно шукали зрозумілий у застосуванні та практичний застосунок для обміну валюти, спробуйте ZEN.COM. В матеріалі розповімо, як швидко та безпечно обмінювати валютні кошти безпосередньо в телефоні та не сплачувати приховані комісії.

Купівля-продаж валюти в ZEN.COM: чому вигідно

Серед найважливіших переваг обміну в ZEN:

  • відсутність комісії (але в деяких тарифних планах, детальніше про це — на сайті zen.com);
  • найвигідніший курс на ринку.

Щоб купувати та продавати валюту, у вас буде власна віртуальна картка. її можна прив’язати до гаманців у смартфоні (Apple Pay, Google Pay, Xiaomi Pay та Garmin Pay).

Для розрахунків офлайн краще за все замовити фізичну картку. Вона дозволяє користуватися мультивалютним рахунком, не плутаючись у пін-кодах та номерах. Це дуже зручно для тих, хто часто подорожує: не потрібно брати із собою окремі картки для кожної валюти. Із ZEN понад 29 валют доступні в рамках однієї картки.

Якщо потрібної валюти немає в списку застосунку, гроші автоматично конвертуються в євро (за міжбанківським курсом).

Ще одна суттєва перевага — швидкість роботи. Будь-які операції з валютними коштами займають хвилини, а іноді й секунди.

Андрій, користувач сервісу ZEN.COM:

«Працюю у сфері IT і досить часто їжджу за кордон по роботі. Зустрічаюся з партнерами чи відвідую конференції. Без обміну валюти у таких поїздках не обійтися. Щоб не витрачати час на пошук обмінних пунктів, люблю робити все через смартфон. Більшість банків пропонує не дуже вигідний курс обміну, не говорячи вже про комісію. Іноді витрати становлять до 200 євро на місяць — це зовсім не вигідно. Коли в липні в Україні з’явився ZEN, одразу завантажив його. Це зручно і без зайвих переплат».

Ольга Акопян, керівниця з розвитку ZEN.COM в Україні:

«Якщо проаналізувати ринок, то багато установ забезпечують собі прибуток саме завдяки комісіям та завищеному курсу валюти. В ZEN.COM у цьому все прозоро: курси найвигідніші, а в тарифі Platinum відсутня комісія за операції. Щодо інших тарифів, то в них комісія є, проте незначна: у Gold — 0,2%, у Free — 0,5%. Ці кошти ми використовуємо для розвитку сервісу та покращення його роботи».

Особливості обміну валюти в ZEN.COM

Спершу потрібно завантажити мобільний застосунок та активувати власний мультивалютний рахунок. Він дає можливість проводити операції з 29+ валютами світу (євро, долари США, фунти стерлінгів, злоті тощо).

В додатку користувач може обміняти будь-яку світову валюту за найнижчим курсом (порівняно з банками та пунктами обміну). В деяких тарифах комісія за конвертацію не стягується. Тому ви можете розрахуватися за покупки будь-де, не хвилюючись через приховані платежі. До того ж актуальний курс завжди у вас перед очима в застосунку ZEN.COM.

Як купити або продати валютні кошти в додатку ZEN.COM

Перш за все зареєструйтесь у додатку ZEN.COM та виберіть зручний для вас тарифний план. Їх декілька, кожний має свій перелік доступних послуг та вартість. Вибираючи тариф, враховуйте:

  • скільки приблизно готівки плануєте знімати щомісяця;
  • скільки карток (віртуальних та традиційних) загалом вам необхідно для всіх операцій.

Якщо ви поки не впевнені, який тариф вибрати, спробуйте безплатний або скористайтеся тестовим періодом платних тарифів протягом 7 днів (за них вносити кошти також не потрібно). Детальні алгоритми обміну валюти доступні в застосунку після реєстрації. Вся інформація також є на офіційному сайті сервісу — zen.com.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)