Оборот готівки в касах банків знизився

доллар, гривна

Обсяг надходжень готівки до кас банків за цей період становив 1 572,4 млрд грн та зменшився на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року

За дев’ять місяців 2022 року оборот готівки в касах банків знизився порівняно з аналогічним періодом торік. Це зумовлено впливом війни, передає Banker з посиланням на пресслужбу Нацбанку.

Головний Telegram-канал банкірів

Видачі готівки з кас банків у січні – вересні 2022 року становили 1 616,2 млрд грн, що на 13% менше порівняно з відповідним періодом 2021 року.

Водночас за дев’ять місяців 2022 року не відбулося значних змін у структурі надходжень та видатків готівки з кас банків та інкасаторських компаній за операціями з клієнтами.

Традиційна трійка найпопулярніших касових операцій із видачі готівки (% від загального обсягу видатків): за операціями клієнтів із використанням платіжних карток – 82,4%; для підкріплення операторів поштового зв’язку – 5,3%; для придбання іноземної валюти у клієнтів – 4,1%.

гривна

Читайте також: Галина Жукова, Credit Agricole Bank: «Неможливо уявити такої відданості та лояльності до клієнтів банку під час війни в іншій країні»

Як і раніше, найбільшими джерелами надходжень готівки до кас банків стали (% від загального обсягу надходжень): операції клієнтів із використанням платіжних карток – 36,5%; торговельна виручка – 31,9%; виручка від усіх видів послуг – 15,4%.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банки зменшують кредитування населення і посилюють вимоги, – НБУ.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)