ON Money: Райффайзен Банк Аваль і Visa запускають в Україні новий сервіс

Сервіс ON Money вже доступний для більш ніж 2 мільйонів існуючих клієнтів Райффайзен Банку Аваль.

Райффайзен Банк Аваль та платіжна система Visa анонсували запуск нового сервісу ON Money, передає Banker.ua з посиланням на Інтерфакс.

Як повідомляє прес-служба Visa, новий сервіс передбачає випуск і обслуговування віртуальних платіжних карт на платформі Viber. Отримати карту ON Money може будь-який користувач месенджера, Viber якого зареєстровано на номер українського оператора зв’язку. Користувач отримує доступ до карти миттєво.

При цьому уточнюється, що дана послуга надається в рамках ліцензії НБУ на випуск і обслуговування електронних коштів.

Платіжні картки ON Money можна застосовувати для оплати товарів і послуг в Інтернеті, а також за допомогою гаманців G Pay і Apple Pay.

За словами директора департаменту продуктів для приватних клієнтів Райффайзен Банку Аваль Олексія Пузняка, сервіс вже доступний для більш ніж 2 мільйонів існуючих клієнтів фінустанови.

Читайте також: Анна Лаєвська («Інтергал-Буд»): «Ринок України руйнує не хвороба, а паніка»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що міжнародна асоціація Visa International вирішила запатентувати систему криптовалюти, призначення якої – заміна фізичної валюти. Патентна заявка під назвою «Цифрова паперова валюта» була подана компанією 8 листопада 2019 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)