Онлайн кредитування в Україні – швидко та в режимі онлайн

Фінансових інструментів для вирішення своїх короткочасних проблем досить багато. Є можливість позичити грошей у знайомих чи рідних, але найчастіше доводиться користуватися послугами сторонніх сервісів. Одним із них є сервіс Moneyveo, де є можливість максимально швидко взяти кредит на певну суму.

Заявка оформляється на сайті сервісу і через кілька хвилин клієнт отримує рішення про видачу або відмову. Така форма взаємодії дозволить взяти кредит для вирішення своїх проблем і при цьому не потрібно залучати родичів чи друзів. Надалі буде повернення за зниженою ставкою з можливістю попросити про продовження терміну кредиту.

Покрокова інструкція про надання кредиту

Насамперед слід зазначити, що немає необхідності шукати поручителів та збирати великий пакет документів, доводячи також свій добробут. Бажано пройти на сайті Moneyveo реєстрацію, щоб надалі прискорити процес видачі кредиту та не вводити заново інформацію. Загальний алгоритм дій має такий вигляд:

  1. Перехід до сайту сервісу;
  2. Використання кредитного калькулятора;
  3. Заповнення анкети користувача (якщо не було входу в особистий профіль);
  4. Прикріплення своєї банківської картки до кабінету;
  5. Очікування рішення про видачу чи відмову в кредиті;
  6. Отримання грошей на картку.

Необхідно ретельно проаналізувати всю інформацію та перевірити свої дані, щоб унеможливити помилки. При цьому персональна інформація про клієнтів зберігається у надійному місці у зашифрованому вигляді.

Чому Moneyveo – це вигідно?

Одна з ключових переваг – швидкість видачі грошей. За кілька хвилин після оформлення заявки можна розраховувати на переказ грошей. До цього доповнюється зручність оформлення заявки та введення інформації, адже простий інтерфейс допоможе новачкові розібратися з усіма моментами. Безпека виплат виявляється в тому, що клієнт заздалегідь знатиме, скільки він має повернути грошей.

Кредити видаються студентам, пенсіонерам, непрацевлаштованим людям, а також тим, хто має погану кредитну історію. Умови в цьому випадку будуть трохи змінюватися, а також будуть враховані додаткові правила та обмеження. Прихованих комісій та додаткових платежів не буде.

Повернення кредиту

Найбільш зручний спосіб повернення – використання особистого кабінету, де вже будуть додані платіжні дані та сума повернення. Як альтернативний варіант можна скористатися терміналами самообслуговування, попросити рахунок для оплати в касі банків або скористатися цим же рахунком, але перевести на рахунок у режимі онлайн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)