Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Більше, ніж планувалося: в Ощадбанку розповіли, скільки заробили в 2021-му
У 2021-му Ощад реалізував низку digital-проектів та перевиконав бізнес-план за основними показниками.
Чистий прибуток Ощаду в 2021-му склав 1,1 млрд гривень: за даними прес-служби держбанку, це значно більше, ніж планувалося заробити спочатку, повідомляє Banker.ua.
Минулого року державний Ощадбанк наростив чистий прибуток до 1,1 млрд гривень, скоротив рівень NPLs до 33%, збільшив портфель виданих кредитів на 18,2% і сплатив до держбюджету максимальну за всю свою практику суму дивідендів – 833 млн гривень.
Так, діляться подробицями в Ощаді, у 2021-му операційний прибуток банку досяг 5,6 млрд гривень, а чистий відсотковий дохід та чистий комісійний дохід зафіксовані на рівнях 13,4 млрд гривень та 6,2 млрд гривень – усі показники значно перевищують результати, досягнуті роком раніше.
Портфель непрацюючих кредитів Ощадбанку минулого року зменшився у грошовому еквіваленті на 18,3 млрд грн, тоді як чистий кредитний портфель зріс до 74,8 млрд гривень (приріст з початку року становив 18,2% або 11,5 млрд грн).
Варто зазначити, що роздрібне кредитування держбанк у 2021-му наростив на 4,7 млрд грн (портфель збільшився до 13,6 млрд грн за рахунок іпотеки, автокредитів, позик за платіжними картками та кеш-кредитами).
Кредитний портфель ММСБ у зазначений період зріс на понад 3,6 млрд грн, а портфель корпоративного бізнесу – на 4,2 млрд грн (до 42 млрд грн).
Що ж до депозитів, то фізособи минулого року розмістили на рахунках Ощаду близько 122 млрд гривень (більше половини – термінові вклади).
Крім того, діляться в банку, в 2021-му фінустанова встигла реалізувати низку digital-проєктів, запустити додаток «Мобільний Ощад», оновити офіційний веб-сайт, запровадити можливість оплати годинами Swatch Pay та фітнес-браслетом Mi Smart Band 6 NFC, ідентифікацію верифікацію через «Дію» тощо.
База клієнтів мобільного/веб-банкінгу Ощада у 2021-му розрослася до 5,9 млн користувачів (+840 000 осіб за рік).
Читайте також: Топ подій: Яким був 2021 фінансовий рік
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що новим заступником голови правління Ощадбанку, відповідальним за операційну діяльність та інформаційні технології, призначений Євген Драчко-Єрмоленко.
Коментарі (0)