Особливості покупки криптовалюти Bitcoin в Україні

биткоин

Застосування цифрових активів давно є великим плюсом як для інвестування, так і для проведення взаємних розрахунків. Одним із найпопулярніших таких активів є Біткоїн, що є найдорожчим і водночас ефективним інструментом. Його успішно використовують як засіб інвестування для подальшого перепродажу, а також для збереження грошей від інфляції.

Якщо виникає потреба у купівлі, потрібно знайти оптимальне місце для оформлення угоди. Цифровий актив можна придбати за посиланням https://bitcoin24.com.ua/buy-bitcoin-to-visa-mastercard, де є можливість здійснити покупку за допомогою банківської картки Visa або MasterCard будь-якого українського банку. Пропонуються лояльні умови, високий рівень безпеки та вигідний курс із відсутністю прихованих комісій.

Як купувати криптовалюту?

Алгоритм дій виглядає так:

  1. Введення інформації в калькулятор обміну;
  2. Верифікація банківської картки (тільки вперше під час обміну);
  3. Переказ грошей на сторінці банку;
  4. Отримання криптовалюти на вказану адресу.

Бажано заздалегідь пройти реєстрацію та верифікацію, щоб надалі повторно не вводити особисті дані та цим прискорити обмін. Мінімальна сума для створення заявки складає 4000 гривень. Обміни здійснюються цілодобові у вихідні та святкові дні.

При використанні автоматичного режиму стягуватиметься комісія 1,25% та 5 гривень. Сервіс обробляє заявки в автоматичному режимі, що прискорює термін отримання цифрового активу. Якщо виникли запитання, завжди можна звертатися за допомогою до операторів чату.

Переваги обмінника BITCOIN24

Пропонується завжди вигідний курс обміну та відсутність прихованих комісій. Під час підтвердження всіх транзакцій потрібно використовувати SMS-код, що підвищує безпеку. Додатково сайт працює з протоколом https, що робить усі обміни максимально безпечними. Інформація щодо клієнтів не передається третім особам та зберігається у зашифрованому вигляді.

Серед напрямів обміну завжди можна знайти інші цифрові активи, включаючи USDT, ETHEREUM, ETHER, TRON (TRX) і багато іншого. Тут можна не просто вигідно купити криптовалюту, а й вигідно її продати за чинним курсом без додаткових умов.

Як працювати з криптовалютою?

Найчастіше її купують та тримають до підвищення ціни. У цьому є логіка, бо на різниці є можливість непогано заробити. Першочергова перевага всього світу криптовалют у тому, що тут відсутня комісія, тому навіть за мінімальної суми заробітку все одно буде вигода через відсутність додаткових платежів у форматі комісій.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)