Отримай «яблучний» планшет і кешбек до 20% від Альфа-Банку і програми винагород Cash’U CLUB

У кожного з нас є свої традиції, як проводити 1 січня. Однак клієнти Альфа-Банку Україна знають, що перший день будь-якого місяця – це ще й вибір нових категорій з підвищеним кешбеком в Cash’U CLUB. Час вибрати ті, які принесуть в січні до 20% кешбека, а також заглянути в акційні пропозиції та розіграші. Наприклад, випробувати удачу і виграти сучасний планшет.

Щоб ознайомитися з пропозиціями січня і вибрати категорії з підвищеним кешбеком, необхідно зайти в розділ Cash’U CLUB в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Залежно від статусу в програмі, клієнт зможе вибрати від 2 до 5-ти таких категорій.

Також учасники Cash’U CLUB можуть взяти участь в розіграшах крутих подарунків, а саме:

два «яблучних» планшета Air 2019 Wi-Fi 64GB Silver;

троє смарт-годин Samsung Galaxy Watch Active;

кешбек 20% в «Кіно і театри», який буде діяти при оплаті в період з 13 лютого по 13 березня 2020 року.

Крім цього діють акції, з якими економія помітно зростає. Вони вказані в розділі «Акційні пропозиції», де серед іншого Cash’U CLUB пропонує: кешбек 20% на замовлення через сервіс доставки ліків LIKI24, а також 20% на придбання пакета від Sweet TV.

Автомобілістам приготували 5% кешбека при оплатах на АЗК GLUSCO. А разом з ELDORADO створили вигідну акційну пропозицію – 5% кешбека на покупки в магазинах мережі побутової техніки та електроніки.

Щомісяця з Cash’U CLUB клієнти Альфа-Банку можуть накопичувати необмежену суму кешбек, а повертатися на карту до 5000 грн. Тому не втрачайте часу, заходите в Alfa-Mobile Ukraine і вибирайте для себе нові вигоди від Cash’U CLUB!


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)