Швидко та вигідно: перекази в Україну через ZEN.COM

Послуги відомого європейського фінансово-технічного проєкту ZEN.COM доступні українцям з липня 2023. Це означає, що переказувати гроші в Україну з будь-яких країн стало ще вигідніше та швидше. Які особливості має сервіс та як ним користуватися — розказуємо далі.

Проєкт ZEN.COM: як скористатися

Щоб швидко та вигідно користуватися мобільним застосунком ZEN.COM, достатньо лише завантажити його на свій смартфон та пройти нескладну реєстрацію.

Відправляти та отримувати кошти можуть усі — і власники карток ZEN Mastercard® чи особових рахунків в системі ZEN, і тримачі карток/рахунків будь-яких українських банків. Проте перший варіант має свою перевагу — миттєве відкриття мультивалютного рахунку, що дає можливість використовувати близько трьох десятків різних валют, в тому числі євро, долари США, польські злоті та фунти стерлінгів. Рахунок у мультивалюті відкривається за кілька секунд, а користуватися ним можна відразу!

Щоб отримати гроші в Україні потрібно вибрати систему переказів, що підходить найбільше:

  • SEPA;
  • SWIFT;
  • ZEN Buddies;
  • PrivatMoney.

Що вибрати та яка з них найкраща — розглянемо уважніше.

Перекази SEPA

Ця система переказів не дуже популярна в Україні, бо придатна лише для фінансових операцій в Європейській економічній зоні. Тож перекази за такою системою можна відправляти та отримувати лише в євро. Варто пам’ятати, що систему переказів SEPA підтримує не кожен український банк: з’ясувати цей момент потрібно заздалегідь.

Система переказів SWIFT

Перекази за допомогою системи SWIFT мають великий попит серед українців. Особливістю таких фінансових операцій є можливість розділити комісію за переведення коштів з відправником та знизити фінансове навантаження на одержувача. Щоб скористатися перевагою, вибирайте варіант операції SWIFT SHA. У разі використання SWIFT OUR всі комісії за переведення коштів сплачуватиме одержувач.

Особливості ZEN Buddies

Щоб скористатися цим способом переведення грошей, обидва учасники процесу мають бути користувачами системи ZEN.COM. В цьому разі переведення коштів відбувається практично миттєво. Відправнику достатньо лише вказати номер телефону одержувача та суму переказу. Переведення коштів здійснюється безкоштовно — жодні комісії відсутні.

Перекази PrivatMoney

Плідна співпраця сервісу ZEN.COM та лідера української банківської системи – «ПриватБанку» — дозволила зробити переказ коштів з-за кордону ще вигіднішим. За домовленістю партнерів до 18 листопада 2023 року будь-які комісії за проведення операцій відсутні, тож учасники процесу не витрачатимуть зайвих коштів.

Для відправлення переказу потрібно вказати номер картки/рахунку одержувача та його ПІБ. Отримати кошти можна у гривні, доларах США або євро, проте розробники анонсують впровадження можливості отримувати перекази у польських злотих.

Більше про відкриття мультирахунку та здійснення переказів — на сайті zen.com.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)