Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Лавренчук Володимир Миколайович
Народження
17 вересня 1957 року
Освіта
Закінчив Фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства
Спеціальність - економіст
Професія
Банкір, топ-менеджер
Лавренчук Володимир Миколайович
Хвиль кризи буде кілька. Банки, які відчули збитки від кредитування, можливо, будуть вести обережну політику. Ми пам’ятаємо початок 1990-х та 2000-х років і розуміємо, що виникнуть “граблі”, на які настануть нові учасники. Але більша частина гравців зробила висновки, і материнські банки не дозволять повторити помилки.Кар’єра:
1982 рік – Володимир Лавренчук починає працювати в банківській сфері. Обіймав керівні посади в Ощадному банку України, АО «Укрінбанк» та Райфайзенбанк Україна.
жовтень 2005 року — голова правління Райффайзен Банку Аваль.
19 серпня 2019 року — наглядова рада Райффайзен Банку Аваль прийняла рішення про припинення повноважень голови правління банку Володимира Лавренчука і призначення на цю посаду Олександра Пісарука з моменту його узгодження в НБУ.
Серпень 2020 року — приєднався до NEQSOL Holding як незалежний член спостережної ради Vodafone Україна.
1 березня 2021 року — очолив офіс NEQSOL Holding в Україні з фокусом на інвестиційну діяльність та управління портфелем активів.
Особисте життя:
Одружений, має двох доньок.
Хобі:
Володимир Лавренчук захоплюється грою на музичних інструментах і написанням рок-музики. Зі спортивних хобі займається вінд-серфінгом і гірськими лижами.
Цікаві факти:
Володимир Лавренчук неодноразово був визнаний кращим серед керівників фінансового сектора. У 2011 році його назвали в п’ятірці найбільш авторитетних топ-менеджерів усіх галузей української економіки (журнал «Компаньйон»). Експертні групи, які брали участь у складанні бізнес-рейтингів, називали в різні роки керівника Райффайзен Банку Аваль найкращим топ-менеджером у банківській системі України (журнал «ТОП-100. Рейтинг лідерів бізнесу України», а також рейтинги «ГVардія керівників»); найавторитетнішим менеджером серед керівників українських банків (журнал «Компаньйон»); кращим топ-менеджером по впровадженню репутаційного маркетингу (журнал «Банкір»); кращим топ-менеджером банку з іноземним капіталом (діловий тижневик «Контракти»).
У 2014 році Володимир Лавренчук посів перше місце в рейтингу найбільш відкритих для спілкування з журналістами і клієнтами українських банкірів, складеному «Інвестгазетою».
Під керівництвом Володимира Лавренчука Райффайзен Банк Аваль успішно інтегрувався у міжнародну групу «Raiffeisen Bank International», розвинувся та був стабільно визнаний рейтингами українських та міжнародних видань Euromoney, EMEA Finance, Business New Europe, Global Finance, The Banker, mind, Minfin, «Новое Время», «Фокус» тощо.
Крім своєї основної роботи, Володимир Лавренчук входить до складу спостережної ради аналітичного центру GLOBSEC за напрямом підтримки України, наглядової ради аналітичного центру VoxUkraine, сенату (наглядової ради) Українського Католицького Університету , є членом спостережної ради Vodafone Україна. Був віце-президентом Європейської Бізнес Асоціації, найбільшого об’єднання бізнесів, що працюють на українському ринку.
Один із співзасновників і перший президент Форуму Провідних Фінансових Установ (FLIFI), створеного у 2015 році із залученням МВФ для допомоги виходу банківського сектору з фінансової кризи.
Має найвищу відзнаку Австрійської республіки Decoration of Honour for Services to the Republic of Austria за провадження високих стандартів бізнесу і корпоративної культури в умовах перехідної економіки.