ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” анульовано всі ліцензії

Рішення про застосування заходу впливу набрало чинності 14 травня.

Національний банк України ухвалив рішення про застосування до ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” заходу впливу у вигляді анулювання ліцензій, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що НБУ у жовтні – грудні 2023 року здійснив планову інспекційну перевірку зазначеної страхової компанії. За результатами інспектування встановлено факт здійснення ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” ризикової діяльності, що загрожує інтересам кредиторів та страхувальників, а саме формування страхових резервів у недостатньому розмірі (більше ніж на 10% від їх достатнього розміру, визначеного законодавством України) тричі протягом календарного року.

Також на виконання вимог статей 57, 66 Закону України “Про страхування” у зв’язку із встановленням факту наявності у ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” зобов’язань за договорами страхування (перестрахування, співстрахування), одночасно з ухваленням рішення про анулювання страховику ліцензій Національний банк України 14 травня ухвалив рішення про призначення тимчасової адміністрації в ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” та відсторонення органів управління ПРАТ “СК “САЛАМАНДРА” від управління компанією.

Після ухвалення цього рішення тимчасовий адміністратор має негайно приступити до виконання своїх обов’язків відповідно до статей 57–60 Закону України “Про страхування”.

Читайте також: В Україні запрацює «національний кешбек»: що це таке і чи раціонально виділяти кошти на це?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НКЦПФР виявила ще 24 сумнівних інвестпроєкти.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)