Приват збільшив ліміти на отримання готівки в банкоматах з карток усіх українських банків

приватбанк

На сьогодні в мережі Приватбанку працюють понад 5 тис. банкоматів у всіх регіонах України

З 23 листопада Приватбанк встановив єдині ліміти отримання готівки в мережі банкоматів банку зі своїх карток та інших українських банків на рівні 20 тис. грн, передає Banker з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що таку суму користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі Приватбанку за одну операцію, та повторити через три години.

За словами члена правління Приватбанку з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка, збільшення лімітів на отримання готівки для карток всіх українських та закордонних банків дозволить клієнтам за необхідності отримати доступ до готівкових коштів через найбільшу в Україні мережу банкоматів.

У банку нагадали, що за умов аварійного відключення електрики Приватбанк забезпечує безперебійну роботу онлайн-банкінгу та застосунку «Приват24», «Приват24 для бізнесу», процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари.

гривна

Читайте також: +10 до ефективності: які IT-рішення використовує український бізнес під час війни

Переважна більшість послуг доступні клієнтам через веб-версію «Приват24» або через мобільні застосунки цілодобово.

Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг можна звернутися до найближчого чергового відділення, що буде працювати в окремому режимі.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ПриватБанк оприлюднив статистику отримання готівки з POS-терміналів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)