«ПриватБанк» оновив правила переказів з картки на картку

Нові правила стосуються лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через всі канали, уточнюють в банку.

Державний «ПриватБанк» оновив правила здійснення р2р переказів, передає Banker.ua.

Як зазначають в прес-службі «Привату», зміни, внесені в правила переказів з картки на картку, не торкнуться 99,7% клієнтів банку, які здійснюють не більше 100 таких операцій на місяць.

У той же час, відповідно до внутрішньої політики, заснованої на вимогах фінмоніторингу, з жовтня 2021 року «Приватбанк» встановлює ліміт для міжнародних переказів (для відправника) на рівні 25. А кількість переказів на місяць на одного відправника по Україні буде обмежено 100 операціями.

Лімітована кількість переказів для 1 одержувача по Україні тепер становить 100 операцій на місяць, в той час як кількість міжнародних переказів обмежена 30-ма.

Головний Telegram-канала банкирів

У банку уточнюють, що нові правила здійснення р2р переказів стосуються лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через всі канали.

У разі ж, якщо на картку одержувача надходять гроші волонтерів, кошти на лікування або благодійність, банк просить клієнтів телефонувати за номером 3700 або писати в чат «Допомога Онлайн»: після підтвердження здійснення благодійної діяльності безлімітний режим для таких карток буде встановлено протягом одного робочого дня.

Якщо ж гроші надходили на картку клієнта від продажу товарів з використанням інтернет-майданчиків, то тепер, зазначають в «Приваті», для отримання і оправлення коштів без лімітів потрібно відкрити рахунок ФОП або особи, що займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України.

Читайте також: The Big Short: як зробити фінансову кризу зрозумілою та цікавою

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з початку року клієнти «Привату» інвестували в облігації внутрішньої держпозики понад 2 млрд гривень.


Коментарі (0)