Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
За рік ПриватБанк подвоїв кредитування ФОП та мікробізнесу: ЦИФРИ
За останній рік ПриватБанк помітно скоротив термін розгляду заявок ФОП на кредитування.
Приват стрімко нарощує фінансування ФОП та мікробізнесу: кредитний портфель держбанку в даному сегменті сьогодні перевищує 10 млрд гривень, повідомляє Banker.ua.
Вперше в історії кредитний портфель державного ПриватБанку в сегменті фінансування фізосіб-підприємців та мікробізнесу досяг 10 млрд грн.
Ще рік тому – на початку 2021-го – обсяги кредитування даних категорій підприємців-клієнтів ПриватБанку було зафіксовано на рівні 4,9 млрд грн. Таким чином, за минулий рік кредитний портфель у зазначеному сегменті зріс більш ніж у 2 рази.
За словами Євгена Заіграєва, який очолює дирекцію МСБ Привата, зростання чистого кредитного портфеля мікробізнесу стало можливим завдяки значній підтримці, яку надає держбанк підприємництву.
Крім того, за останній рік Приват помітно скоротив термін розгляду запитів на кредитування, що надходять від бізнес-клієнтів. Також портфель зріс завдяки автоматизації прийняття банком кредитних рішень: фінустанова стала більш оперативно здійснювати видачу позик підприємцям.
Сприяло зростанню чистого кредитного портфеля мікробізнесу у 2021-му, за словами банкіра, також підвищення доступності позик за рахунок активної участі ПриватБанку в держпрограмах, спрямованих на активізацію фінансування підприємців.
У держбанку уточнюють, що левова частка портфеля мікрокредитування бізнесу – 58% – представлена заставними кредитами. Протягом минулого року приріст позик, що видаються ПриватБанком під заставу, перевищив 4,2 млрд гривень. Майже половину цих кредитів Національний банк видав підприємцям під повне чи часткове забезпечення госгарантиями.
80% довгострокових кредитів ПриватБанк надає мікробізнесу в рамках програми «5-7-9%».
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що державний ПриватБанк запустив два нові сервіси для бізнесу – «Інвойсінг» та «Бюджет».
Коментарі (0)