ПриватБанк продасть права вимоги за портфелем карткових кредитів на 4,8 млрд грн

Продаж відбудеться в рамках затвердженої урядом та НБУ політики скорочення проблемної заборгованості державних банків.

ПриватБанк планує до кінця 2024 року продати права вимоги за портфелем карткових кредитів  загальною заборгованістю на суму 4.8 млрд грн, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Запланований на продаж портфель включає споживчі кредити минулих років, надані фізичним особам без забезпечення, які були визнані безнадійними та списані за рахунок сформованих резервів. З портфелю для продажу виключені кредити, за якими боржниками є військовослужбовці та мобілізовані –  за інформацією, яка наявна в ПриватБанку.

Для забезпечення максимально чесних та прозорих умов продажу, ПриватБанк продовжить реалізацію прав вимог за картковими кредитами фізичних осіб через електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Наразі ПриватБанк оновлює Правила торгів, щоб залучити ширше коло потенційних гравців ринку. Наступне розміщення інформаційного оголошення про проведення електронних торгів заплановано на серпень 2024 року, про умови та час їх проведення буде повідомлено додатково.

Читайте також: Річний екватор пройдено: що змінилось? Огляд гривневих та валютних депозитів у липні-2024

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що шість страховиків отримали дозвіл на добровільний вихід з ринку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)