ПриватБанк став першим банком-партнером програми uResidency

Іноземці зможуть онлайн відкрити рахунок ФОП в банку та вести бізнес в українській юрисдикції.

В Україні стартувала програма електронного резидентства uResidency, яка дає можливість іноземцям зареєструвати та вести бізнес в Україні, а також сплачувати податки до бюджету країни. Для цього підприємцям не потрібно приїжджати в Україну, послуги доступні онлайн, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що програма пропонує іноземним підприємцям привабливі умови для ведення бізнесу – податок 5% від суми прибутку, можливість віддалено зареєструватися як ФОП з будь-якої точки світу, відкрити спеціальний рахунок у ПриватБанку та вести бізнес через вебпортал “Приват24 для бізнесу”. Ще одна перевага програми – відсутність бухгалтерії та звітів: замість е-резидентів автоматично заповнювати бухгалтерські документи буде ПриватБанк як податковий агент.

“Ми з гордістю стали першим українським банком, що приєднався до цього амбітного та важливого державного проекту, щоб технологічні підприємці з усього світу швидко і зручно створювали бізнес в Україні, інвестували кошти та платити податки до бюджету нашої країни. Резидентам програми відкрити рахунок онлайн у ПриватБанку так же легко, як і українському ФОПу. А можливості “Приват24 для бізнесу” дозволять нам масштабувати сучасні, клієнтоорієнтовані цифрові банківські сервіси на іноземні ринки”, – відзначив Євген Заіграєв, член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ.

Програма електронного резидентства uResidency спрямована на власників малого бізнесу з Азії та Європи, в першу чергу спеціалістів з ІТ-сфери та фахівців, які надають онлайн-послуги у сфері креативної економіки. Щоб отримати статус е-резидента, іноземцям не потрібно їхати в Україну. Достатньо пройти одноразову офлайн-верифікацію в українській консульській установі в країні проживання. Зараз е-резидентами України можуть стати громадяни Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Перелік країн поступово буде розширюватись.

Читайте також: Швидко та вигідно: найкращі сервіси міжнародних грошових переказів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що борги українців по мікрокредитах зросли на 56% з початку року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)