ПриватБанк визнаний найбільш ефективним банком Центральної та Східної Європи

Державний банк посідає 1 місце в лістингу ТОП-5 банків регіону за рівнем рентабельності активів з показником 5,57% за підсумками 2023 року.

Український ПриватБанк очолив список найприбутковіших банків Східної та Центральної Європи за рівнем рентабельності активів (ROA) у щорічному ранкінгу Top 1000 World Banks 2024 провідного світового фінансового видання The Banker, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

За даними офіційного прес релізу видання, 1 місце в лістингу ТОП-5 банків регіону за рівнем рентабельності активів – це свідчить про високу ефективність роботи банку на ринку за рахунок зростання доходу від процентних ставок, зростання комісійних доходів та раціоналізації витрат.

Крім цього, за даними The Banker, загальний прибуток світових банків до оподаткування 2023 року склав 1,53 трильйона доларів США, що в середньому на 14% більше, ніж попереднього року.

Читайте також: Вплив санкцій та міжнародної політики щодо рф на ринок палива в Україні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що один новий учасник з’явився на ринку небанківських фінансових послуг у червні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)