Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«ПриватБанк» запустив нову технологію безконтактної оплати
«ПриватБанк» запровадив і тестує «найпростіший і найдоступніший» спосіб прийому безконтактних платежів для бізнесу.
«ПриватБанк» анонсував запуск нової технології безконтактної оплати, розробленої для підприємців та власників невеликих торгових точок, пише Banker.ua, посилаючись на повідомлення прес-служби банку.
Як повідомляють у фінустанові, завдяки технології безконтактної оплати за допомогою смартфона за NFC-мітками, запущеній в Україні 21 грудня, оплачувати покупки та послуги можна в один клік.
Новий сервіс буде корисним підприємцям, а також власникам невеликих торгових точок і підприємств громадського харчування, уточнює прес-служба «Привату».
Технологія вже працює у тестовому режимі як у столиці, так і в інших регіонах України: її використовують підприємства громадського харчування та торгові точки. Щоб підключити сервіс, бізнес-клієнту банку необхідно подати відповідну заявку в режимі онлайн. Після цього підприємець чи власник торгової точки отримає комплект NFC-міток, які необхідно наклеїти у зручних для оплати товарів та послуг місцях.
У «Приваті» зазначають, що оплата за NFC-міткою здійснюється шляхом прикладання смартфона покупця, оснащеного NFC, до спеціальної платіжної «мітки» та завершення платежу через Privat24.
Як очікується, після завершення бета-тестування технології підключення оплати NFC-мітками буде доступним для всіх клієнтів послуги еквайрингу – через Privat24 для бізнесу або особистий кабінет сервісу.
Варто зазначити, що NFC-мітки власними силами не здатні передавати дані. Це маленькі наклейки, за допомогою яких смартфон (при наближенні до них) виконує певну команду. Інформація записується на NFC-мітки за допомогою спеціальних програм, а для зчитування даних потрібен смартфон, оснащений NFC-чіпом.
NFC-мітки – «пасивні» пристрої; вони працюють без живлення й для активації повинні потрапити у певний діапазон.
Читайте також: Залізобетонна надійність: чому інвестиції в нерухомість не втрачають актуальності
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що бізнес-клієнти «ПриватБанку» отримали перші 300 позик у рамках програми кредитування під держгарантії, яка була перезапущена 1,5 тижня тому.
Коментарі (0)