Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ПриватБанк збільшує обсяги кредитування аграріїв на посівну
З початку року банк видав майже 3 млрд грн для фінансування агропідприємств.
ПриватБанк збільшує обсяги кредитування агропідприємств та фермерів на посівну у 2025 році, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.
За словами члена правління ПриватБанк з питань МСБ Євгена Заіграєва, з жовтня 2024 року банк почав активне фінансування посівної, акцентуючи особливу увагу як на підтримку фермерів та агропідприємств малого бізнесу, так і провідних агрохолдингів країни.
“Наш стратегічний напрямок – кредитна підтримка критично важливого для України агросектору, і не лише фермерів та малого агробізнесу, а й провідних гравців цього ринку. Якщо для малого бізнесу ми вдосконалюємо програми фінансування обігових коштів для сільськогосподарського циклу, і вже почали фінансування посівної 2025 року, то для середніх та великих агрокомпаній привабливими є насамперед програми інвестиційного кредитування для розвитку бізнесу”, – говорить Євген Заіграєв.
За підсумками минулого року ПриватБанк надав українським аграріям кредитів на суму понад 10,6 млрд грн, а це більше ніж 3 тисяч агрокомпаній та фермерів. Завдяки власним цифровим технологіям, ПриватБанк зробив для аграріїв отримання фінансування максимально швидким та простим. Онлайн подання заявки через “Приват24 для бізнесу”, цифрове підтвердження місця ведення бізнесу та майна дозволяє більше 90% кредитних угод підписувати в цифровому вигляді, не виїжджаючи до відділення банку.
ПриватБанк підтримує агробізнес як в рамках партнерських програм, державних, грантових програм європейських фінансових інститутів, так і програми фінансування обігових коштів з провідними постачальниками добрив, насіння та засобів захисту рослин, щоб клієнти могли отримати додаткові переваги. Серед наданих банком агрокредитів 60% складають кредити на обігові кошти, і 40% – інвестиційні та придбання основних засобів.
Читайте також: Економічні перспективи України: які сектори стануть драйверами зростання?
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що збитки українських банків від російської агресії до 2022 року перевищили 70 млрд грн.
Коментарі (0)