Кабмін схвалив доопрацьований проект держбюджету-2021: ЦИФРИ

Проект держбюджету-2021 є «збалансованим» і «реальним до виконання», зазначають в Мінфіні.

Кабмін схвалив доопрацьований Міністерством фінансів проект бюджету-2021 з дефіцитом 5,47% ВВП. Документ вже направлено на розгляд до Верховної Ради, передає Banker.ua.

26 листопада Кабінет міністрів завершив підготовку проекту держбюджету-2021 до другого читання. Глава Мінфіну Сергій Марченко назвав документ «збалансованим» і «реальним до виконання», а також таким, в якому «немає місця надутим або прихованим доходам».

Під час роботи над Проектом Міністерство фінансів ретельно пропрацювало всі правки і 2451 пропозицію нардепів, які були викладені в постанові парламенту про схвалення Бюджетних висновків.

За словами Марченка, параметри доопрацьованого документа, який є дорожньою картою на 2021 рік, збігаються з оцінками фахівців МВФ.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що в бюджеті на наступний рік не передбачається підвищення податків для підприємців, але робиться акцент на фінансуванні медицини, соцсфери та підтримці бізнесу, який постраждав внаслідок пандемії COVID-19.

Глава Кабміну уточнив, що дефіцит держбюджету на наступний рік було скорочено з 6% до 5,5%.

«У бюджеті цього року дефіцит закладався на рівні 7,5%», – зазначив Денис Шмигаль.

Також, за його словами, документ передбачає доходи в сумі 1 трлн 92 млрд гривень (+ 21 млрд), в той час як витрати бюджету-2021 становлять 1 трлн 328 млрд гривень.

Читайте також: Все ще падають: огляд депозитних ставок (листопад 2020)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 5 листопада депутати Верховної Ради підтримали проект бюджету-2021 в першому читанні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)