Програма «5-7-9%»: в «ОТП банку» розповіли, скільки позичили бізнесу за півроку

Найбільш активно за доступними кредитами на розвиток бізнесу звертаються представники торгівлі, підприємці, які задіяні в переробній галузі, а також агровиробники, зазначають у банку.

Одним із найактивніших учасників держпрограми «5-7-9%» став «ОТП Банк», передає Banker.ua.

«ОТП Банк» увійшов до десятки фінустанов, що найбільш активно кредитують підприємців у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Як повідомляє прес-служба фінустанови, за півроку банк прокредитував малий та середній бізнес на пільгових умовах на суму понад 2,5 млрд грн.

За словами голови правління «ОТП Банку» Володимира Мудрого, з боку фінустанови давно надходили пропозиції щодо розширення кордонів програми «5-7-9%» та залучення до неї більшої кількості ФОП для розвитку малого бізнесу. Плюс банк неодноразово виступав за включення до держпрограми кредитування програм лізингу.

Головний Telegram-канал банкірів

«Ми вітаємо ухвалення КМУ постанов, які розширили коло учасників, які можуть долучатися до держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%», – зазначив у коментарі банкір.

Варто зауважити, що найбільш активно за доступними кредитами на розвиток бізнесу до «ОТП Банку» зверталися представники оптової та роздрібної торгівлі, підприємці, задіяні в переробній галузі, а також агровиробники.

Читайте також: Вікторія Тігіпко: «Для венчурного інвестора важливо раніше за всіх визначити тренд і почати у нього інвестувати»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що обсяг кредитування в рамках програми «5-7-9%» сягнув 69,7 млрд гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)