Цифрова карта та платіжні гаманці: чому українцям можна не перейматися через відсутність кешу

27 Квітня 2022

У новому випуску рубрики «Діджитал без перепон» Олександр Овчарук, виконавчий директор напрямку електронного бізнесу АТ «Кредобанк», розказав  Banker.ua про те, наскільки рішучими віявилися дії фінустанови з початку війни, які цифрові продукти вдалося впровадити за цей час, та на які технологічні новинки від банку можуть очікувати українці у найближчому майбутньому.

Головний Telegram-канал банкірів

Повномасштабні бойові дії, які розгорнула росія проти України 24 лютого 2022 року не заскочили Кредобанк зненацька, адже, як і вся банківська система, ми мали чіткий план дій на випадок війни, маючи досвід з 2014 року. У максимально короткий термін нам вдалося впровадити дистанційні сервіси й послуги для безпеки наших клієнтів та допомоги країні.

Найперше, в онлайн-банкінгу Кредобанку ми впровадили сервіс «Підтримка ЗСУ». Кожен мав і має можливість відправити певну суму на підтримку української армії. Кошти накопичуються на офіційному спеціальному рахунку в Національному Банку України, який був відкритий 24 лютого 2022 року. За лічені дні суми, які відправлялися на допомогу ЗСУ, сягнули сотень тисяч гривень.

Весь час ми працюємо на випередження. Так, розуміючи, що термін дії платіжних карток у наших клієнтів завершиться в лютому, березні чи квітні, Кредобанк автоматично продовжив їхній термін дії до 28 травня 2022 року.

У ситуації, коли значна частина українців була вимушена переміщуватись як у межах України, так і за кордон, ми усвідомлювали, що саме платіжна картка та мобільний додаток банку є чи не єдиними фінансовими інструментами, які залишилися доступними частині наших клієнтів.

Розширюючи можливості дистанційного обслуговування клієнтів та дбаючи за їхню безпеку, наприкінці березня 2022 року ми впровадили новий продукт – віртуальна, або як ми її ще називаємо, «цифрова картка».

Відтепер кожен клієнт Кредобанку може випустити цифрову картку як до нового, так і до існуючого рахунку в гривні, доларах США, євро або польських злотих. Новий рахунок для цифрової картки відкривається автоматично, а реквізити рахунку і картки будуть одразу доступні в онлайн-банкінгу.

Після відкриття картки нею можна одразу оплачувати товари і послуги у мережі інтернет, а також додати її до гаманців Apple Pay та Google Pay через мобільний додаток Кредобанку.

Продовжуючи розширювати послуги, повʼязані з використанням карток, ми подбали про те, щоб розрахунок карткою був ще більш зручним для тих, хто полюбляє використовувати смарт-годинники та фітнес-трекери.

Власники класичних пластикових платіжних карток Кредобанку можуть оцифрувати свою картку в платіжні гаманці Mi Pay, Garmin Pay та Swatch Pay.

Таким чином, Кредобанк забезпечив підтримку всіх безконтактних цифрових гаманців, які працюють в даний час в Україні.

Наша команда продовжує працювати над впровадженням нових послуг та покращенням існуючих. Найближчим часом ми плануємо додати підтримку платіжних гаманців Mi Pay, Garmin Pay та Swatch Pay для нашого нового продукту віртуальної картки.

Також ми працюємо над новими послугами, які дозволять фізичним особам ще зручніше перераховувати кошти з Європи безпосередньо на рахунок в Кредобанку, тож, стежте за анонсами.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: