ДОБРА СПРАВА (#2): мультивен для гуманітарних вантажів та медичне обладнання для дітей

06 Травня 2022

В 2016 році Креді Агріколь Банк запустив власну масштабну програму корпоративної соціальної відповідальності під назвою «We Care!». Понад 6 років банк втілює соціальні ініціативи в рамках цієї програми. Реалізовує багатомільйонні системні проєкти та розвиває волонтерство. Допомагає лікарням, дітям та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, піклується про навколишнє середовище. Лише від початку війни банк спрямував 10,77 млн грн на допомогу лікарням та постраждалим від війни. Тому що We Care!

Головний Telegram-канал банкірів

У рубриці «Добра справа» Вікторія Торяник, керівниця департаменту бренду та комунікацій Креді Агріколь, розповіла Banker.ua про те, як банк допомагає українцям під час війни.

Нещодавно Креді Агріколь подарував благодійному фонду «Твоя опора» функціональний мультивен вартістю понад 1 000 000 гривень для перевезення гуманітарного вантажу в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». Завдяки цьому авто дітки та цивільне населення із різних куточків України, зокрема із Бучі, вже отримали життєво важливу гуманітарну допомогу на суму майже 1 000 000 гривень. Це їжа, одяг, медикаменти та інші речі першої необхідності. Це авто доставить ще багато важливих речей в постраждалі від війни регіони України.

«Креді Агріколь вже 6 років системно розвиває соціальний проект We Care!. Ми щиро переймаємося ситуаціями, де люди опинилися в біді, і щиро допомагаємо. Зараз вся сім’я Креді Агріколь дуже згуртована у допомозі Україні і українцям. Наші колеги багато волонтерять, об’єднують зусилля разом з клієнтами. І, звісно, багато допомоги спрямовує банк в рамках програми We Care!  Новий мультивен, на мою думку, – дуже вдала інвестиція, завдяки власному авто благодійний фонд зможе перевозити багато добра від чуйних людей туди, де біда», – розповідає Вікторія Торяник, керівниця департаменту бренду та комунікацій Креді Агріколь.

Загалом від початку війни банк спрямував 10,77 млн гривень на допомогу постраждалим від війни, а Група проявила солідарність з українцями та призупинила свою діяльність у росії. Наразі Креді Агріколь Банк продовжує підтримувати суспільство.

Разом із благодійним фондом «Твоя опора» передали Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні 2 апарати штучної вентиляції легень та 5 моніторів пацієнта загальною вартістю 3,7 млн гривень. Тут рятують діток, які мають важкі травми, а також поранених із регіонів, де точаться бої. Добра ініціатива Креді Агріколь також реалізована в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!» та за підтримки благодійного фонду «Твоя опора».

В цілому 4 медичні заклади та дитячі будинки із Запорізької, Житомирської та Закарпатської областей вже отримали допомогу від Креді Агріколь. Банк придбав для них необхідне медичне обладнання, медикаменти та матраци. Окрім Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні допомогу отримали Овруцька міська лікарня, Виноградівський дитячий будинок-інтернат та Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: