Дорогі наші друзі-банкіри, вітаємо із Днем банківського працівника України вас!

20 Травня 2022

Banker.ua вітає з професійним святом всіх українських банкірів та тих, хто причетний до цієї важливої справи!

Цього року ваше свято особливе як ніколи, адже Україні випали важкі випробування, і банківський сектор проходить їх на відмінно разом з усією країною. Ви показали, наскільки міцною, стабільною та готовою до будь-чого є наша фінансова система.

Дякуємо вам за те, що невпинно шукаєте шляхи вирішення складних питань, які зараз виникають у приватних та корпоративних клієнтів. За те, що співробітники регіональних відділень на найвищому рівні обслуговують клієнтів навіть там, де є загроза життю. Дякуємо, що з усіх сил утримуєте фінансовий тил у спокої та стабільності!

Наразі банківська діяльність – це не тільки про гроші, але і про взаємодопомогу, соціальну відповідальність, громадянську позицію, добрі справи та волонтерство, про нові унікальні та потрібні продукти, підтримку, та головне, про любов до своєї справи, де б ти не знаходився.

Бажаємо всім банківським працівникам України сталих депозитів на рахунках, активного кредитування, розмаїття карткових продуктів, супер-сучасних онлайн-сервісів, упевнених бізнес-клієнтів, а також наснаги, спокою, стабільної діяльності, гарної репутації, високої конкурентоздатності, відмінних фінансових результатів та віри у краще майбутнє. Завжди підтримуйте фінансовий стан та не втрачайте внутрішнього багатства!

Разом усе зможемо!

Зі святом вас, друзі та колеги!


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: